Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın her yerinin çizilmesi

kaanksk35

Kayıtlı Üye
Merhabalar, geçtiğimiz gün aracımı 7-8 yaşlarında çocuğun biri çizmiş. Güvenlik kamera görüntüleri ile emniyet e başvurdum, şikayetçi oldum. Ailesi çocuktur yapar dedi:) bende mahkemeye verdim, çocuk olduğu için sonuç çıkar çıkmaz bilemem ama.. bizde çocuk olduk kimsenin malına zarar vermedik.. aracın sol ön tamponu, arka LED far, arka LED farın altı, ön kaporta boydan boya, sağ ön pencere çizikler içinde, yerden taş alıp çizmiş. Arabanın kaskosu var. Mini onarım da var ama 30 cm e kadar çizik vb gibi maddeler var, büyük ihtimalle normal kasko dan yapılcak. Aracın değer kaybına mı yanayım, kaskonun hasarsızlık indirimi bozulacak ona mı yanayım bilemedim. Cami ve LED farı değiştireyim mi? Çizik yerleri pasta cila ile gider mi, nasıl bir yol izleyim? Kaskom da anlaşmalı yer Rs servis çıkıyor. Aracı gözüm gibi bakıyordum hiç hasarı ve değişeni de yoktu. Ayrıca emniyet de tutanakta tutturduk, kasko için kaç gün geçerlidir.kasko hasarsızlık indirimi vardı, kaskodan mı yaptırtsam yoksa başka bir yere mi? nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleme:
aracın tahmini ne kadar hasarı vardır, bide deger kaybı

Ekli dosyalar

• IMG_20220902_142124.jpg
    IMG_20220902_142124.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20220902_143837.jpg
    IMG_20220902_143837.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20220904_100537.jpg
    IMG_20220904_100537.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220904_100545.jpg
    IMG_20220904_100545.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 47
  • IMG_20220904_100557.jpg
    IMG_20220904_100557.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 42
Far zımpara ve pasta ile çıkmaz mı ? Boşuna dünya para hasar çıkar satarken uğraşırsınız.

Mahkemeden bi sonuç çıkarsa zararı karşılayıp arabayı değiştirirsin direkt.

Onarım masrafı ve değişim masrafı çok olur bunu satarken de aracı yandan vurmuş derler
Mahkeme süreci varsa eğer çocuk olsada fark etmiyor değer kaybını yada masrafı karşı tarafa ödetiyorlar
En iyisi kaskodan yaptırın kasko karşı taraftan alıyor ödemeyi en iyi kasko şirketi ilede görüşün hangi yolu izlemeniz gerekli yardımcı olurlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok geçmiş olsun çocukların oynadığı yerde olabildiğince uzağa park etmeye çalışıyorum gerçekten sıkıntılı bir durum kalkıp çocuktur yapar demeyi gerektirmez kesinlikle hele ki 8 yaşında bir çocuk. Çelik rötuş yaptırın hocam aracın değeri düşmesin. Farlarda çok derin değilse bir şekilde halledilir. Ama bu ücreti karşı taraf ödesin mutlaka sizin cebinizden çıkmasın ki çocuktur yapar lafını bir daha demesinler.

kaskoda yıllardan beridir hasarsızlık indirimimiz vardı, kasko bozulmasın ve değer kaybı olmasın diye aracı sanayide iyi bir ustaya yaptırtcaz, büyük coğunluğu geçer dedi, boya olmadan. karsı tarafın babasıda ücreti karsılayacak , sikayetimizi geri cekecem bende

Çok geçmil olsun mahkeme kararını bekle çocukta olsa veliler sorumlu olduğu için magduriyetin giderilir diye düşünüyorum

Merhabalar, geçtiğimiz gün aracımı 7-8 yaşlarında çocuğun biri çizmiş. Güvenlik kamera görüntüleri ile emniyet e başvurdum, şikayetçi oldum. Ailesi çocuktur yapar dedi:) bende mahkemeye verdim, çocuk olduğu için sonuç çıkar çıkmaz bilemem ama.. bizde çocuk olduk kimsenin malına zarar vermedik.. aracın sol ön tamponu, arka LED far, arka LED farın altı, ön kaporta boydan boya, sağ ön pencere çizikler içinde, yerden taş alıp çizmiş. Arabanın kaskosu var. Mini onarım da var ama 30 cm e kadar çizik vb gibi maddeler var, büyük ihtimalle normal kasko dan yapılcak. Aracın değer kaybına mı yanayım, kaskonun hasarsızlık indirimi bozulacak ona mı yanayım bilemedim. Cami ve LED farı değiştireyim mi? Çizik yerleri pasta cila ile gider mi, nasıl bir yol izleyim? Kaskom da anlaşmalı yer Rs servis çıkıyor. Aracı gözüm gibi bakıyordum hiç hasarı ve değişeni de yoktu. Ayrıca emniyet de tutanakta tutturduk, kasko için kaç gün geçerlidir.kasko hasarsızlık indirimi vardı, kaskodan mı yaptırtsam yoksa başka bir yere mi? nasıl bir yol izlemeliyim?
Valla hocam kaskoyu devreye bence hiç sokma sonra ileride sıkıntı çekersin. Bence mahkeme kararını bekle ondan sonra kaskoya dönmek daha mantıklı olur. Geçmiş olsun

Geri
Üst Alt