Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın fotografları(16 BNB 67)

kazasız belasız.. :)
velakin plakanın orda durması tamamen büyük bi tehlike kabin içinde bence ya plakayı yerine yapıştırmalı ya da plakayı bagaja taşımalı acilen hem de..

ya bu sekılde zatn 2 3 gun dayanabıldım 3.gun sabahı yerıne taktım :) hatta kare plakam app sımdı orjınal duz plakayıda takabılırım..muhursuz ceza yemek hos olmaz

bırde bagaj kapagı o gun acıktı tam kapanmamıstı belkı ondan oyle gozukuordu? arabam daha 4.000 bınde bır kac yerden ses gelıyor.bursaya gıttıgmde servıse sokucam olmadı bagaj kapagınıda derım

Araban hayırlı olsun güle güle kullan ,

bu makyajlı kasanın arka tamponu için bişiyler yapmak lazım

ya folyo kaplatıcaktım ama galba bıraz kaba duruyor :s en ıyısı parya kıyıp on arka cupra tampon

heh bende onu dicektim kesinlikle folyo olmaz zaten buna , aero yada cupra tampon lazım

işte öğrenci halimle nasıl yapabilceğimi bilmiyorum bunu :) bakarsın yılbasında ıkramıye bana cıkardaaa dırek orjınal cupra alırım ahah:eek:

üye otomobilleri sayfasına taşındı konu... daha güzel oldu ömer...

Geri
Üst Alt