Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın cd-çaları kod istiyor yardım acill....

orkun

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın kutup başını çıkarıp taktım cd-çalarım kod istiyor nerden bulabilirizz... acil :(

yetklili servisten kodu almanız gerekiyor. :) eğer kitapçıkta, teybin üzerinde yada aracın etrafıonda herhangi bir yerde 4 haneli bir kod yazılı değilse servise sormalısınız.

sende arabayla cok oynuyorsun be orkun:) teyp üzerinde yada kitapcıkta yazıyor olabilir değilse bir yetkili servise girmek zorundasın 5 dklık iş her teypte farklı

...

görkem abi hiç sorma ya bu arabayı daha dün aldım aldığım gibi uzun yola gittim araba yolda birden devirden düştü hiç çekmemeye başladı neyden olduğunuda anlamadım ama stop edip çalıştırdığında tekrar eski haline geliyo araç bide dizel masraf çıkarır diye korkuyorum...bugun birde motor arıza lambası yandı ama kendi kendine söndü şimdi ne oluyo anlamadım daha önce hiç seat kullanmadım...

zannedersem size arızalı bir araç satılmış. :(

..

görkem abi bu arada arabada kitapçık bakım defteri fln yok ya adam hepsini almış isticem ondan onda vardır sanırım...

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

vallahi abi bayram sonrası servise sokucam neyi var neyi yok yaptırıcam allahın izniyle inşallah bir daha tekrarlamaz...

muhtemelen sorunun turboda..
kod içinse arkadaşlar söylemiş zaten..

Orkun aracının modelini göz önünde bulundurunca bizim ki gibi bir yetkili servise girmişse aracın şanzuman ya da akü değişimi için muhakkak teybin üzerine 4 haneli kod yazılmıştır ancak teybi sökmek içinde iki adet özel aparat var kırmadan çıkarmak için onlar olmadan onu görmende zor :(

...

mert abi teşekkür ederim birde bagajın içinde o stepnenin solunda bir kağıt var ordada şöyle bir numara var 1-4532 bu olabilirmi ve bu arada benm cd çalarda safe yazıyor tekrar kutup başınımı sökmem gerek...

Yok o bagajda bulunmaz Orkun. Bu arada safe yazıyorsa anahtarı kontaktan çek ve radyonu aç kapıları kilitle ve 1,5 saat sonra bak o zaman safe modundan çııkmış olacaktır

Geri
Üst Alt