Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımın cd-çaları kod istiyor yardım acill....

dediğini yaptım abi cd çaları açık bıraktım kapıları kapadım...bekliyorum...bu arada sana pm attım....

görkem abi hiç sorma ya bu arabayı daha dün aldım aldığım gibi uzun yola gittim araba yolda birden devirden düştü hiç çekmemeye başladı neyden olduğunuda anlamadım ama stop edip çalıştırdığında tekrar eski haline geliyo araç bide dizel masraf çıkarır diye korkuyorum...bugun birde motor arıza lambası yandı ama kendi kendine söndü şimdi ne oluyo anlamadım daha önce hiç seat kullanmadım...

bende transporter 2.5 tdı 135 lik olanlarıyla antepten gelirken birden devirden düştü araba gaz yemiyordu sagda durdum stop ettim kapıları kitledim açtım kumandadan tekrar çalıştırdım sorun kalmamıştı korkumdan tekrar zorlamadım motoru ama daha sonrada bir sorun oldugunu duymadım arkadasımın arabasıydı

Geri
Üst Alt