Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Sattım Yeni Araç İçin Yorumlarınızı Bekliyorum. Nasıl Bilirsiniz ?

Selamlar, şimdiden hayırlısı olsun. Leonumdan önce ben de Ds4 düşünüyordum. Hatta sonra hedef büyütüp Ds5 test sürüşüne çıkmıştım. Güzel bir konfor ve inanılmaz bir uzun yola çıkma isteği uyandırmıştı bende. Yine de leonu denedikten sonra, arada ki performans farkını görünce öyle bir aracın binicisi olamayacağımı gördüm. Ds3 kasa olarak daha hafif illaki. Her ikisinin de arasında fark olacaktır elbet. Fakat leonun atikligine, pratikligine, sürüş dinamiğine alışan birisini çok memnun etmeye bilir. Bir de Ds4 modelinde arka camlar açılmıyordu, bunda da o tarz şeyler var mı bilemiyorum. (Yazımı düzelttim, uyku sersemi modelleri karıştırmışım. Görseli görünce düştü jeton. Tekrar pardon) Sadece paylaşmak istedim, tekrar hayırlısı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Son düzenleme:
Selamlar, şimdiden hayırlısı olsun. Leonumdan önce ben de Ds3 düşünüyordum. Hatta sonra hedef büyütüp Ds4 test sürüşüne çıkmıştım. Güzel bir konfor ve inanılmaz bir uzun yola çıkma isteği uyandırmıştı bende. Yine de leonu denedikten sonra, arada ki performans farkını görünce öyle bir aracın binicisi olamayacağımı gördüm. Ds3 kasa olarak daha hafif illaki. Her ikisinin de arasında fark olacaktır elbet. Fakat leonun atikligine, pratikligine, sürüş dinamiğine alışan birisini çok memnun etmeye bilir. Bir de arka camlar açılmıyor bilginiz vardır umarım. Sadece paylaşmak istedim, tekrar hayırlısı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim Hocam. Sattığım Araç Full Yüklüydü 200 Beygirlere Çıkartıp Yaktığı Yakıtı Görünce Neler Yapıyorum Ben Diyip Sattım Şükürler Olsun. Yarı Parasına DS3 Alacağım Dizel Olacak Zaten Hızlı Olsun Anında Kalksın Koltuğa Yapıştırsın Gibi Sıkıntım Yok Şükürler Olsun. İçi Dışı Çok Hoşuma Gitti Bu Paralara Sportif Az Yakan Görüntüsü Güzel Araç Yok Valla.

Umarım her konu da beklentilerinizi karşılar. Tekrar hayırlı olmasını dilerim.

BU PARALARA NACİZANE FİKRİM DİZEL OTOMATİK BİR GOLF MK 6 ALMANIZ OLUR...
AYRICA ALMAN KALİTESİNE ALIŞKIN İNSANLARIN FRANSIZ ARAÇLARA GEÇTİĞİNDE Kİ BOCALAMAYI KENDİ AİLEMDE Kİ İNSANLARDAN YAKINEN GÖRDÜM :D AMA TABİKİİ BU ARACINDA KENDİNE HAS İYİ YANLARI VARDIR HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM...

Umarım her konu da beklentilerinizi karşılar. Tekrar hayırlı olmasını dilerim.

Valla Yakıtı Çok İyi Diyorlar, Görüntüsü Zaten Güzel Ufak Dokunuşlarım Olacak Elbet Daha Güzel Yapacağım. Teşekkürler Güzel Yorumunuz İçin.

BU PARALARA NACİZANE FİKRİM DİZEL OTOMATİK BİR GOLF MK 6 ALMANIZ OLUR...
AYRICA ALMAN KALİTESİNE ALIŞKIN İNSANLARIN FRANSIZ ARAÇLARA GEÇTİĞİNDE Kİ BOCALAMAYI KENDİ AİLEMDE Kİ İNSANLARDAN YAKINEN GÖRDÜM :D AMA TABİKİİ BU ARACINDA KENDİNE HAS İYİ YANLARI VARDIR HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM...

VAG Grubunun Araçlarından Beni Allah Korusun Bundan Sonra Sırf DSG Elde Kalacak Hissi Arabadan Gram Zevk Aldırmıyor. Eski Arabam Peugeot 307 Zaten :) Benim Eski Leon FR' Da Konfor Felan Yoktu Hocam 5 Cm Yayım Vardı Kafam Tavana Vuruyordu Bozuk Bir Yoldan Geçerken. Teşekkürler Güzel Yorumunuz İçin.

Geri
Üst Alt