Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Satmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onursugar

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar 6 ay once 42bn kmdeyken almıs oldugum 2006 model siyah leon refarence aracımı makyajlı kasaya geçmek için satmak istiyorm
6 ay once 26250ye almıstım 1000tl verıp atıker marka tup taktırdım çok temizdi butun parçaları orjinal değişeni yok kazası boyası vs yok
sızce fıyat olarak ne istemeliyim aldıgım fıyattan assagı vermek ıstemıyorm normalmı sızce ??
araç şu an 63bn kmde

internet ortamında fiyatlar farklı olup kafa karıştırıcı bir durum oluyor şimdi 2008 2009 tsı ları 30 34 arası satıyorlar atık fiyatı kendin biç bizler ne dersek yanlış anlaşılırız

ya bnmde aklım karışık zarar etmekte istemiyorum... 1.4 tsi beyaz makyajlı kasa istiyorm elimdekini satarsam bi kaç sonra alacam inş...

Yeni kasaya neden geçmek istiyorsun diye soracaktım motor değiştirmek istiyormuşsun. Fiyat konusuna bir yorum yapmayacağım ama motor değiştirmeyeceksen aracını değiştirme derim.

Bence 25-26 Civarında satarsanız iyi. İlanı 27'den verin talebe göre fiyatı ayarlarsınız.

Bende bakıyorum bu fiyat aralıklarında bir seat... 1,6 Reference kaç litre yakıyor şehiricinde bilen varmı?

Onur'un aracı LPG'liymiş. Ne kadar yakıyodur bilmiyorum ama 1.6 Leon kullanıma bağlı olarak 7.5 ile 10lt arasında yakıyor.

bn tam olarak ne kadar yakıyor bilmiyorum ama az yakıyo ve performanstanda hissedilir bi kaybı yok gerçekten

Yeni kasaya neden geçmek istiyorsun diye soracaktım motor değiştirmek istiyormuşsun. Fiyat konusuna bir yorum yapmayacağım ama motor değiştirmeyeceksen aracını değiştirme derim.

1.4 tsi istiyorm
elimde 6bn lıra cıvarı nakitim war şu an araca guzellıkler katmak ıstıyorm ama bı yonden yenı kasa makyajlı alıp model yukseltmek ıstıyorm yapacagım masraf yerıne 2010 veya 2011 model aracım olmus olacak bıraz zaman gectıkten sonra ona modıfıye yapacam amacım bu ama kararsızım yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt