Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Satmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yurtdışındayım derken neredesin su an.konuyla alakalı dğl kusura bakılmasın..

referance olması ve 2006 olması fiyatı biraz aşağı çekmeyi gerektirebilir. ama öte yandan lpg olması ve km düşük olması ve orjinal olması da avantajı. 27 bine gitmesi biraz zor ama bu işler kısmet işi bakarsın 28 bine bile gider. sen en iyisi 27 bin yaz ilana, duruma göre pazarlığını falan yaparsın. senin için hayırlısı olsun.

bu aracın gideceği 25-26 arasıdır. Bende böyle bir araç bakıyorum internette alıcı fiyatlar bu civarda, 27 den aşağı vermem derseniz hayali olabilir bu iş...

referance olması ve 2006 olması fiyatı biraz aşağı çekmeyi gerektirebilir. ama öte yandan lpg olması ve km düşük olması ve orjinal olması da avantajı. 27 bine gitmesi biraz zor ama bu işler kısmet işi bakarsın 28 bine bile gider. sen en iyisi 27 bin yaz ilana, duruma göre pazarlığını falan yaparsın. senin için hayırlısı olsun.
haklısınız aracımın son fiyatı 26500tl dir arkadaşlar dun akşam ilan verdim fotolarıda bugun içinde ekliyecegim ilanda 27250 yazdım en son 26500e bırakacam galiba

arkadaşlar aracın hakkını yemeyelım lpglı olusu kmsı dusuk olması 6 aydır gozumuz gıbı bakılması ve 6 ay oncesıde aynı sekılde oldugunu bılıyorm enıstemden almıstk aracı ıcınde bugune kadar sıgara ıcılmedı oda bnm gıbı gozu gıbı bakıyodu araca sonucta alan arkadaş herşeyiyle temiz bi araç almış olacak uzun sürede sorunsuz binecek...

arkadaşlar aracımın resimlerini hünüz yükleyebildim
25134956.png

001rlg.jpg

032soi.jpg

034ua.jpg

035cgh.jpg

036q.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt