Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracımı Satmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.4 tsi istiyorm
elimde 6bn lıra cıvarı nakitim war şu an araca guzellıkler katmak ıstıyorm ama bı yonden yenı kasa makyajlı alıp model yukseltmek ıstıyorm yapacagım masraf yerıne 2010 veya 2011 model aracım olmus olacak bıraz zaman gectıkten sonra ona modıfıye yapacam amacım bu ama kararsızım yani

25e satsan 6 binin var 4 bin daha ayarla Tsi al.. Tertemiz bin...:eek:key:

25e satsan 6 binin var 4 bin daha ayarla Tsi al.. Tertemiz bin...:eek:key:

şu an babamla konuştum fiyat konusunu ben yurt dısındayım aracın satıs işlemleriyşe babam ilgileniyo
fiyat olarakta 27den aşşagı vermeyi düşünmüyoruz
satarsam dedigin gibi yapacam senın araca bıraz benzeyecek galiba :)

ya güzel kardesim boyam yok diosun kazam yok diosun lpg taktırdım diosun binsene güzel güzel arabana.şimdi model yükseltcem diosun 2sene sonra atıyorum çıktı yeni kasası,aldığın yeni modelinde fiyatı düşecek..fakat performans yeterli gelmiyo diyosan bilemem,tabiki o zmn 1.4tsi dewam,1.2tsi bile 1.6mpi den iyi tabiki bu konuda.ama sonuçta lpg taktırmışsın ve 220 230gibi bişe yakıosun tahminimce(bendede lovato var bunu yakıyor 16larla ve 17lerle,18lerle 260tl) yani ekonomide istiyosun.hem ekonomi hem performans için direk 1.4tsi fakat unutma ki lpg li 1.6dan daha az hiçbi zaman yaktıramicaksın..leonu satip illada leon alıcam diorsan önerim budur,bence yap ufaktan bişeler ve bin arabana.yoksa 6 elimde var 5 daha koyim şunu alim aaa yok ya 2daha koysam sunu alabiliyorum diye diye gider o iş:) saygılar...

ya güzel kardesim boyam yok diosun kazam yok diosun lpg taktırdım diosun binsene güzel güzel arabana.şimdi model yükseltcem diosun 2sene sonra atıyorum çıktı yeni kasası,aldığın yeni modelinde fiyatı düşecek..fakat performans yeterli gelmiyo diyosan bilemem,tabiki o zmn 1.4tsi dewam,1.2tsi bile 1.6mpi den iyi tabiki bu konuda.ama sonuçta lpg taktırmışsın ve 220 230gibi bişe yakıosun tahminimce(bendede lovato var bunu yakıyor 16larla ve 17lerle,18lerle 260tl) yani ekonomide istiyosun.hem ekonomi hem performans için direk 1.4tsi fakat unutma ki lpg li 1.6dan daha az hiçbi zaman yaktıramicaksın..leonu satip illada leon alıcam diorsan önerim budur,bence yap ufaktan bişeler ve bin arabana.yoksa 6 elimde var 5 daha koyim şunu alim aaa yok ya 2daha koysam sunu alabiliyorum diye diye gider o iş:) saygılar...
öncelikle teşekkür ederim
1.6nın performansından memnn degılım zaten sıkıldım diyebilirim
yani illla leon olacak diyede bişey yok bir kaç ay daha sabredim golf6 veya honda civicte alabılırım ama öncelikli beyaz bi 1.4tsi makyajlı leon

Anladım Onur'um.Biliyosun arabacılığında sonu yok tsi alıcaksın 6ay binceksin artk kesmiyo diceksin chip atıcaksın 9ay sonra buda artk gitmiyomu ne diceksin:) eğervergi konusunda sıkıntı olmazsa bence al 2.0 bi araç ve bin...

Anladım Onur'um.Biliyosun arabacılığında sonu yok tsi alıcaksın 6ay binceksin artk kesmiyo diceksin chip atıcaksın 9ay sonra buda artk gitmiyomu ne diceksin:) eğervergi konusunda sıkıntı olmazsa bence al 2.0 bi araç ve bin...

oda biraz fazla gelmezmi 1.4 tsi kullandım çok hoşuma gitti şehir içinde ani hızlanmalar durmalar flan güzel oluyo ın
bakalm bunu bi satalımda ne alacagımıza sonra karar verecegız
en kısa surede ılan vereyım

aynen öyle oldu ya ama cogu uzun yolda gerceklestı
ben 1 eylulde turkıyedeydım 1 ekımde dondum ve bu arada 7bn km yol yapmsım 1 ay ıcınde..
tup olmasaymıs baya kotu olurdu yaşasın lpg :D

Valla ben ona dkkt etmemiştim he:) yok sen 2.0 falan alma 1.4tsi al brz bekle onada lpg çıkıyo:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt