Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımı muayene ettireceğim.. yardım lütfen

emrah.style

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba:)

kısmetse haftasonu sabahtan aracımı muayeneye götürücem, bu ikinci kez kendi arabamı muayene ettirişim olacak ama şöyle bi sorun var ki dikkat etmem gerekenleri hatırlıyorum desem yalan olur. bilindik belli başlı kurallar olsun yada püf noktalar olsun yardımcı olmak adına paylaşımda bulunursanız sevinirim.

arabada genel anlamda hiç bi kusur yok gibi ama modifiye adınamı dersiniz artık her ne derseniz deyin 3 kalem değişiklik var;

1- 5 cm yay (orjinal 16" jant ile),
2- açık hava filtresi,
3- farlarda beyaz ampuller.

bunlar ağır kusur teşkil edermi acep?
teşekkürler.

hava filtresi dışında endişen olmasın bence

emrah nereye gidicen muayene için

biz c4 ü büyükçekmeceye götürdük 2 kez. 2 sindede sadece cam filmi hafif kusur geçti. ilkinde ve ikincisinde hem cam filmi hem egzos vardı. 2. gittiğimizde ekstra sarı koni ve 4 lük helezon vardı. o na rağmen geçti araç. her ne kadar tüv de olsa muayneyi yapana bağlı oluyo herşey

hava filtresi dışında endişen olmasın bence
özgür orjinali duruyo muayeneden geçene kadar onumu taktırsam ?
emrah nereye gidicen muayene için
haraçcı muayene istasyonuna götürcem cezmi abi
biz c4 ü büyükçekmeceye götürdük 2 kez. 2 sindede sadece cam filmi hafif kusur geçti. ilkinde ve ikincisinde hem cam filmi hem egzos vardı. 2. gittiğimizde ekstra sarı koni ve 4 lük helezon vardı. o na rağmen geçti araç. her ne kadar tüv de olsa muayneyi yapana bağlı oluyo herşey
hımm.. umarım benide çok kasmazlar ya. yaylarda sorun olmuyorsa eğer gerisi pekte zor değil benim adıma

Alçaltılımş otomobiller için bir düzenek var, ordan geçerken, marşbiyel sürterse ağır kusur, sürtmez ise devam, ampullere artık hafif kusur veriyorlar, hava filtresini hiç duymadım yani kusurdan sayılmıyor herhalde.

muayeneden hafif kusurlu geçtim çok mutluyum:) kısa far ayarı sorunlu diye hafif bi kusur belirtildi onun dışında hiç bişey yok.
tesadüf o ki kontrol eden teknisyenlerden biri gözüme takıldı, allah allah ya dedim mahalleden bi arkadaş var ona ne kadar benziyor dedim meerse benziyor dediğim kişi ta kendisiymiş :D
sadece selamlaşabildik merabalaştık onun dışında torpil isteyemedim bu konuda yönetim çok hassasmış..
neyseki gerek kalmadan atlattım zaten araba kız gibi

Geri
Üst Alt