Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracı perte çıkarma???

Peki can arabana x fiyat biçtik dedikleri zaman tek fiyatmı yoksa ordan indiri yapıyorlarmı pazarlıkla yada sahibi almazsa..?

kanımca pazarlık vardır abi,kafalarına gore satıyorlar cunku.Arkadasımın s3 u pert oldugunda 10 lıraya verelım ustunu de verırız demıslerdı sasi yamuldugundan dolayı ıstemedı bızımkı.Aylar sonra sahıbınden de ılanını gorduk adamın bırı almıs toplamıs,adama 12 ye satmıslar arabayı

o airbagler perde kısmını komple parçalayıp çıkmıyormu oda masraf sonuçta bana göre bu aracın perte çıkarı var..

koltuklardakı air bagler patladıgında emnıyet kemerı de degısıyor b de masraf o var.Pertten araba toplamak sanayıde dukkanın esın dostun varsa yapılcak sey

herşeyden önce eçmiş olsun. bende geçen sene kaza yaptım :( sigorta hasar kasko bedelinin %70 ini geçerse pert olur demişti. pazarlık bayi ilede yapabilirsin sigorta şirketiylede araçtaki hasara göre mantıklı hangisi ise onu tercih et bence. bu arada ben bayi ile anlaşmıştım...

sonuç olarak experle yapılan pazarlık sonucu araç perte çıkmamıştır.Ben artık aradan çekildim experle servis arasında kalan olaya karışmıyorum...Geçmiş olsun dileklerini ileten iletmeyen herkese teşekkür ederim.yardımlarınız için teşekkür ediyorum iyi ki varsınız...

hayırlısı buymuş demek ki.. ;)

perdenin çıktığı alan boydan boya plastik kaplama/kapak gibi bişi takılması vs. sıkıntı yaratcak bişi değil bence koltuk da değişir mi yoksa orayı dikme yoluna mı gidiyolar bilmiyorum..sıkma canını en kısa sürede kavuşursun umarım arabana Mert.. :)

servis 12000 tl civarı bi hasar bekliyor.Exper ortalığı biraz karıştırdı ama ben arabamın serviste yapılmasını istediğimi söyleyip işin içinden çıktım.anlaşsınlar abi banane yani dimi??

servis 12000 tl civarı bi hasar bekliyor.Exper ortalığı biraz karıştırdı ama ben arabamın serviste yapılmasını istediğimi söyleyip işin içinden çıktım.anlaşsınlar abi banane yani dimi??

demek istediğim şuydu servis 12000 tl istiyorsa sen experle görüş bana 10bin tl verin arabamıda verin işiniz gücünüz rast gelsin de arabayı dışarda daha ucuza yaptırır hemen satarsın çok çok avantajlı olursun çünkü o araba serviste yapıldıgı için satarken kimse sana fazladan para vermez sonuçta kazalı oluyor

Geri
Üst Alt