Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracı perte çıkarma???

geçmiş olsun ama bende perte çıkcağını zannetmiyorum

geçmiş olsun kardeşim sigorta şirketinde tanıdık birilerini bulursan perte çıkartırsın

bugun baya bi yol aldım perte çıkarma konusunda ilerleyen günlerde haberdar etcem sizleri yarın exper gelcek bakcaz

aracın fotolarını görebilir miyiz. ??

ben 2005 te accent ile kaza yaptım değişen parçalar şunlar

ön kaput ön tampon ön iki çamurluk 3 kapı arka çamurluk tavan sacı ön göğüs ön sağ koltuk vites konsolu yani sağlam kalan bir arka çamurluk bir kapı ve bagaj kapagıydı araç 4 aylıktı kasko bedeli ozamanlar 28500 görünüyordu perte çıkmadı 11 bin tl tuttu ozaman tüm bunlar araç komple boyandı 14 bin e zor sattım

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

ama şunu yapabilirsin perte çıkmazsa eğer aracın serviste onarımı ne kadar tuttu atıyorum 10bin tl kasko şirketine yapmayın de bana 8bin tl verin de bunu experle pazarlıkla belirliyorsun 8bin yada o civarda neye anlaşırsan koy cebine aracı ya şu haliyle yada götürüp ucuz yollu galerici işi bir kaportacıya yaptırıp toplatıp sat daha karlı olursun inan kimse araba o kadar parça boyandıktan sonra serviste yapıldıgı için fazla para vermez boyalı der düşer fiyat ha kötü bir kaportacı toplamış ha servis hiç farketmez boyalı olan arabanın değeri nerede yapılırsa yapılsın düşeceği fiyat aynıdır

Geri
Üst Alt