Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aracı duvara sürttüm.

kosleon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar otoparkta arabamı duvara sürttüm. Derin çizik de var yüzeysel de var. Çökme de var ufak. Bu konularda çok bilgisizim . Olabildiğince boyasız yaptırmak istiyorum . Herhangi bir öneriniz veya İstanbul anadolu yakası önerebileceğiniz bi yer var mı? IMG_20201224_093831.jpg

Arkadaşlar otoparkta arabamı duvara sürttüm. Derin çizik de var yüzeysel de var. Çökme de var ufak. Bu konularda çok bilgisizim . Olabildiğince boyasız yaptırmak istiyorum . Herhangi bir öneriniz veya İstanbul anadolu yakası önerebileceğiniz bi yer var mı? Ekli dosyayı görüntüle 22062
Ustad gecmis olsun uzuldum dogrusu..

Cizikler cok derin duruyor astara kadar inmis maalesef boyasiz orayi kapatmak imkansiz gibi gorunuyor :/

Detayli uc bes foto cekip saklayip orayi lokal boyatmak daha iyi olur kanaatindeyim yine tecrube eden arkadaslar varsa bilgilendirir..

Tıpkısının aynısı, tam da aynı konumda benim başıma da gelmişti. Yetkili servise götürüp kaskodan yaptırdım. Araç mor renk olduğu için herhangi bir yere güvenip de gidemedim açıkcası.

Çamurluğun katlandığı kısımdan aşağısı boyanmıştı. Sizin de çok yapabileceğiniz birşey yok, boyanması gerekecek orası kesin. Fotoğraflarını sakladığınız sürece çok başınız ağrımaz.

Benim aracın henüz çok şükür bir kazası yok ama trameri 8.000 TL, yapacak birşey yok oluyor böyle şeyler. Fotoğraflarını saklarsanız çok bir değer kaybı yaşamazsınız.

Teşekkür ederim arkadaşlar, galiba boyatcam, nasip kısmet ne yapalım. İstanbul anadoluda güvenilir bir yer bilen arkadaşlar önerirse çok sevinirim. Çok yabancısıyım buraların.

geçmiş olsun boyatıp binin temiz temiz resimleri saklayın boyasız araba ile aynı paraya satılır 1 seneye yaş ilerledikçe aracta 1 veya 2 parca bu sürtme boyaları aliciyi çok etkilemiyor

Öyle yapcam artık. RS servisi değerlendiriyorum teşekkür ederim

Ben direkt Seat Erya'ya gitmiştim, güzel işçilik çıkardılar.

Geri
Üst Alt