Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

aracımdaki sorun!!

4rd4

Kayıtlı Üye
bır kac gun oncede aynı sorunla karsılastım ama fazla onemsemedım bugunde tekrar ettı sorun arac rolantıde ıken bırden ıstop edıyor ve bazende gıderken 3000 devırden sonra arac gaz versen bıle gıtmıyor bı ara arıza ısıgı yandı fakat suan duzeldı arac. acık hava fıltresı var fakat ondan degıldır dıyorlar. bujıler olabılır ama sızce nedendır? yardım edersenız sevınrıım.

bır kac gun oncede aynı sorunla karsılastım ama fazla onemsemedım bugunde tekrar ettı sorun arac rolantıde ıken bırden ıstop edıyor ve bazende gıderken 3000 devırden sonra arac gaz versen bıle gıtmıyor bı ara arıza ısıgı yandı fakat suan duzeldı arac. acık hava fıltresı var fakat ondan degıldır dıyorlar. bujıler olabılır ama sızce nedendır? yardım edersenız sevınrıım.

Motor ışığı yaktıysa araba arızanın ne olduğunu biliyor demek bu. Servise git arıza kaydına baksınlar. Ona görede bir plan yap. Muhtemelen ya gaz kelebeği ile ilgili yada bir sensör ile ilgili gibi geldi bana..

Motor ışığı yaktıysa araba arızanın ne olduğunu biliyor demek bu. Servise git arıza kaydına baksınlar. Ona görede bir plan yap. Muhtemelen ya gaz kelebeği ile ilgili yada bir sensör ile ilgili gibi geldi bana..

bencede boğaz kelebeğinden aracı makineye bağlayınca direk arızayı söylerler nelerin yapılacağınıda sana anlatırlar geçmiş olsun.

vw grup araclarda bogaz kelebegı cok cabuk kırlenır buna kronık dıyebılırız o yuzden vw motorlarına pek acık hava fıltresı tavsıye edılmez aracına acık hava fıltresı takınca krank fıltresı taktın mı?

ewt krank fıltresıde takılı eskı halıne cevırmek ıstedım fakat babam sagolsun orjınal fıltremı ve alt kısmını cope atmıs :(

ben sana söyliyim arda ya lambda sensörüdür yada boğaz kelebeği kirlenmiştir

boğaz kelebegı gıbı sankı abı ya bakalım temızlıyım bı yrn

Geri
Üst Alt