Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabayı çekmişler

Huan61

Kayıtlı Üye
merhabalar.

arkadaşlar bir şey danışacağım.

yılbaşından beri üçüncü kez aracı çektirdim. ilk ikisi istanbul'daydı. onlar lastiklere kızak takıp kaldırıyorlar. sorun olmadı.
ama üçüncü de böyle altına kızakları takıp kaldırmışlar başka ildeydi.
sonra altına baktım, arabanın altında köpüklü kısmı zedelemişler , bir de motor koruma plastiğinde bir parmak girecek yırtık vardı.
bu köpüklü kısma koruma yapmaya gerek var mı acaba. yer tam olarak arabanın alt kısmı başlarken çıkıntılı bir set var orası.

ama benim aklıma takılan sanrım arka lastiklere yakın yerde sanırım benzin deposunun olduğu yerin altında bir siyahlanma var. baktım damlama filan yok. elimde yetişmiyor daha önce var mıydı onu da bilmiyorum. kızaklar oraya kadar yetişiyor mu onu da bilmiyorum ama canımı sıktı. sanki siyah yağ sürmüşsün de öyle kalmış gibi bir bölge var. ona canım sıkıldı. araçla daha sonra uzun yol yaptım. bana bir fark gelmedi. araç manuel. sizce bir zarar görmüş müdür. o kısım da benzin deposu harici başka büyük yer kaplayan bir şey var mı.

karışık oldu ama kusura bakmayın.

bir de bununla alakası var mı bilmiyorum ama yüksek sesli müzik dinlerken arka sağ kapı hoparlörü bas vururken kapı kaplamasından cızırtı gelmeye başladı sanki hoparlör patlak gibi ama değil. düşündüm ki, aracı kaldırırken kastıysa kapı kaplaması sert olan plastikte bir oynamamı oldu. çünkü daha önce yoktu.

selamlar, iyi sürüşler.

Geçmiş olsun. Herşey olmuş olabilir. Çekici işi çok riskli. Lambur lumbur iş yapıyor çoğu. İyi bir ustaya detaylıca lifte aldırıp baktırın aracınıza.

Aracınızdaki sorunların kaynağı çekici müdahalesi olabilir zira araçlarımız çekilirken belli oranın üzerinde bükülmelere maruz kalabilmektedir. Ayrıca aracın altında yaşanan sorunların sebebi de yüksek ihtimalle çekicinin yaptığı iştir. Ya servise ya da iyi bir ustaya danışmanızı tavsiye ederim. Servise gidip zarar tespiti yaptırıp dava açabilirsiniz ayrıca

Geri
Üst Alt