Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba'nın ön tarafından gelen ses

LeadeRSouL

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar, seat leon 1.9 FR var bende arabayı aldığımda 18" jant ile geldi üstünde 225/40 lastik vardı sağa dönerken çamurluğa sürtüyor ancak sola dönerken gelmiyor bunun sebebi ne olabilir acaba ?

Araç yere basık ise Lastik ebat ölçüsü büyük geldiğinden sağa doğru çevirdiğiniz de davlumbaz iç kısmına sürtüyordur.
Orjinal jant ölçüsü nedir aracın?

Davlumbaza sürtüyor büyük ihtimalle hocam ama neden sağa dön
nce sıkıntı oluyor sola dönerken olmuyor onu anlamadım ben. Sanırım orjinali,

205/55 R 16 yada bu farklı farklı yazıyor sitelerde 225/45 17

Merhabalar arkadaşlar, seat leon 1.9 FR var bende arabayı aldığımda 18" jant ile geldi üstünde 225/40 lastik vardı sağa dönerken çamurluğa sürtüyor ancak sola dönerken gelmiyor bunun sebebi ne olabilir acaba ?
1.9 FR derken eski kasa mk2 dimi yoksa yeni kasada benim bildiğim yok bu seçenek normal de FR da 225x45x17 geliyor orjinalleri 18" sağa dönüş te tur farkından sürtme yapar davlumbazın üst kısmında civata var ona bakın

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

1.9 FR derken eski kasa mk2 dimi yoksa yeni kasada benim bildiğim yok bu seçenek normal de FR da 225x45x17 geliyor orjinalleri 18" sağa dönüş te tur farkından sürtme yapar davlumbazın üst kısmında civata var ona bakın

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

Resimde olan araba mk1 sanırım 2003 model 1.9 TDİ 150 Beygir. Teşekkür ederim ona bi bakayım inşallah. Ben yurtdışında yaşıyorum sadece yazları Türkiyede oluyorum geldiğimde Konya'da eğer arkadaşlar varsa buluşurum.

Geri
Üst Alt