Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanı Almaya Nasıl Karar Verdin ?

bi tanıdığım yeni almıştı arabayı iş yeri diloavasına taşındığı için büyük motor bi araç alıaktı satıcağını söyledi bende bi arkadaşımla beraber çıktım 1-2 tur attım birazda arkadaşımın gazına gelip 5k da aldım eski aracımı da satmak zorunda kaldım her ne kadar eski aracım kadar sevmesemde alıştım artık kısa zamanda çok yol yaptık beraber alıştık birbirimize velakin almama en çok sevindiğim konu sizlerle tanışmama vesile olmasıdır

eski aracımın banka kredisi bitmek üzereydi..başka türlü kenara para koyamayacağımı bildiğim için,direk yeni araç bakmaya başladım..olmazsa olmaz özellikleri belirledim: "tek kapı+dizel+güçlü+sunroof".. bu özellikleri arayınca karşıma 2 model çıktı..a3 1.9 tdi 130 ve aynı güçteki ibiza..a3 e param yetmeyince,ibizayı aldım..

bende a3 1.6 s- lıne alacaktım fıyat cıkardılar sagıma bı dondum showrmda cupra bırde ne goreyım 2 sının fıyatı aynı tabı oazamn cupra ne bılmıyordum dedım ınceledım sonra kararı seaata verdim:)

eski arabamdan artık öğğ gelmişti bende gittim ne kadara alıyolarsa sattım bunu da orda görmüştüm beyaz beyaz parlıyodu gözüme bide farklıydı diğerlerinden ve aldıımm :D

bende a3 1.6 s- lıne alacaktım fıyat cıkardılar sagıma bı dondum showrmda cupra bırde ne goreyım 2 sının fıyatı aynı tabı oazamn cupra ne bılmıyordum dedım ınceledım sonra kararı seaata verdim:)

senin bu hikayeyi yeri geldiğinde yakın çevreme anlatıp anlatıp duruyorum zaten Şemun'um.. :D :D :D

senin bu hikayeyi yeri geldiğinde yakın çevreme anlatıp anlatıp duruyorum zaten Şemun'um.. :D :D :D

komık dımı... :):):) ısın komıgı tamam audı daha kalıtelı ama ole arada dunya kadar kalıte farkı yok ıkısının fiyatta aynıydı ozaman:)

Golf almaya gittim adamla anlaşıldı 200TL kapora verdim ve bankadan paramı çekmeye gittim..Sonra yolda yanımdan modifiyeli bir leon geçti ve adamı aradım..kapora senin olsun ben leon almaya gidiyorum diye :D Aynı gün 5 leon inceledim ve aldım..!

2005te Adana tepe m1 de rampa yapmışlar yeni kasa leonu da tırmandırmışlar dikkatimi çekti. epeyce inceledim ama şu radyo açma düğmesi ile orta konsolun dizaynı yüzünden ne biçim araba bu deyip arkamı dönüp gitmiştim. golf aklımdan geçiyor ama bi taraftan da alt modelleri opsiyon yetersizliği yüzünden beğenemiyordum, aynı özelliklere sahip başka ne var derken leon sevdam başladı. il leon testimde de 185hplik olanı kullandık ve şantiye dönüşünden 4 ay sonra hem ev kredisi hem ilk arabamın borcu varken delilik yapıp leon aldım.

şimdi daha da delirdim özene bezene keyifle bindiğim aracı daha kuvvetli bir leonla değiştirmek için satıp eski leon aldım. mayısta temettüden sonra yine kolları sıvayıp bi alışverişe daha çıkacam bakalım neler olacak.

herkesin hikayesi birbirinden ilginç ama şemunun hikayesi çok hoşuma gitti :D

Geri
Üst Alt