Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabanızın en sevdiğiniz özelliği nedir (2016)

Estetik sürüş zevki. Bence direksiyonun ele oturuşu, koltuğa oturunca göğsün yukarıda kalıp silecekleri dahi göstermemesi. Vites geçişleri, kadran... yani sürüş zevki kisacasi

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araci almamin nedeni gunduz farlari ve arka led stoplar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hangi birini söyliyim...
ilk olarak ön sileceklerine vuruldum. direklerde gizli olması kalbimin hızlı atmasına öncü oldu.
sonrada arkadan duruşu ayrı bi cezbetti. geniş ve oturaklı oluşu...

Beni anlamasını seviyorum en önce ,Gaza basışıma göre sesini ahh ahh ben sakinsem o da sakin ,ben agresifsem o da oyle .Bir de arka kapı kolları ve silecekler tabiki ..yok yok bi sürü sebep var ,herkesin once manuel sandığı ama benim dijital bu diye açıkladığım klima göstergesi :)ön farların yaramaz cocuk gibi bakışı .Allahım aşığım ben ya :)

En önce koltuk ve ses konforu, gösterge kadran paneli, dijital klima ve dijital ekranı, sileceklerin lastikleri :)

Geri
Üst Alt