Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamın Hayali Sahibi.. :D

YCO

Kayıtlı Üye
linkin bi anlamı kalmadığı için sildim..

eleman resmen arabamı bi yıl daha eskitip kendi arabası olarak lanse etmiş yahu..özellikleri okumanız gerekiyo.. :D :D
bunun yanında orda fotolar garaj fotolarım benim..biri garajımdan girip kaydetmiş..bu durumda SCW'ye üye olması gerekiyo.. :confused:

içinde kalmıştır ya ver bi tur binsin çocuk:rolleyes::rolleyes:

uehueheuhe Yiğit asıl adın Emre mi yoksa bizimi kekliyorsun.puhahapuhaha

xx

Yiğit aracın çok dikkat çekiyo demek ki :) sabah sabah ii güldüm :) ne adamlar var ya

biri çok güzel diyor diyeri teşekkür ediyor..yeni resimler yakında diyor..buraya üye olup veip veriştirmek lazım..
adam bi de sitede yönetici

biri çok güzel diyor diyeri teşekkür ediyor..yeni resimler yakında diyor..buraya üye olup veip veriştirmek lazım..

aynen Varol abim..resmen sahibi arabamın eleman.. :D :D
işin kötüsü bu linki bi arkadaşım gönderdi..Google'a 34 TM 2556 yazınca direkt o site çıkıyo az önce denedim..canımı sıktı yahu..

ciddi ve can sıkıcı bir problem SCW ailesinin içinden birisi oluş fkiri ekstra can sıkıcı neticede bizim burda sadece araçlarımızın fotoğrafı yok :mad:

Site Tokat tuning diye geçiyor kaç Tokat'lı var sitede ve ne kadar mesajı var belki oradan birşeyler çıkar.Bu arada o siteyede üye olup baskın yapmak lazım:mad:

xx

Geri
Üst Alt