Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamı nasıl yıkayayım ?

Bu arada hortumun ucuna takılan tabancalar var 20 küsür liaraya satıyolar..Hortumun ucuna kelepçe ile bağlıyosun,çeşme sürekli açık kalıyor sonuna kadar..sen ne zaman tetiği bastırırsan ozaman akıyor vede tazikli..tazik şiddetini ayarlıyabiliyosun üstelik...

Bu arada hortumun ucuna takılan tabancalar var 20 küsür liaraya satıyolar..Hortumun ucuna kelepçe ile bağlıyosun,çeşme sürekli açık kalıyor sonuna kadar..sen ne zaman tetiği bastırırsan ozaman akıyor vede tazikli..tazik şiddetini ayarlıyabiliyosun üstelik...

onlar kullanılabılır cok guzel bı sekılde

microfiber bezler sadece kurulamak içinmi ? Benim istediklerim

İç temizlikte kullanılabilecek bezler
Dış temizlikte kullanılabilecek bezler
Cam silmekte kullanılabilecek bezler
Kurulamak için kullanılabilecek bezler
Birde tabiki yıkarken kullanabileceğim sünger tarzı şey ve şampuan adı ?

ben yıkarken böyle bı eldıven kullanıyorum hem yıkarken rahat oluyor kullanımı hemde sungerden daha faydalı dıye bılıyorum.

ıc ve dıs ıcın mıcrofıber basarılı olur cam sılmek ıcın skoch brayt'ın cam bardak vs sılmek ısın olan bezlerı var sarı renkte nubuk gıbı bırsey'e benzıyor parlatma ıcın ıdealdır camları ayna gıbı yapar kurulamak ıcın guderı veya mıkrofıber bez

meguıars nxt car wash shampoo ...

Bende yıkarken can'ın resmini eklediği eldivenle yıkıyorum..dış temizlikte,camları silmede,ve kurulama da hep aynı mikrofiber bezi kullanıyorum..güzelce suyunu sıkınca kaporta ve camlarda iz filan bırakmıyor..

Mf bezler her yuzeyde kullanılabılır ama heryer ıcın ayrı bez alın wax sılmek ıcın bıle kullanılıyor

---------- Post added at 01:55 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

Bende yıkarken can'ın resmini eklediği eldivenle yıkıyorum..dış temizlikte,camları silmede,ve kurulama da hep aynı mikrofiber bezi kullanıyorum..güzelce suyunu sıkınca kaporta ve camlarda iz filan bırakmıyor..

kurulama ıcın ayrı cam ıcın ayrı dıs temızlık ıcın ayrı kullanın daha saglıklı olsun

Mikrofiber bezide Bahaus'tan aldım 7 TL...

ben bauhaustan aldım autoglym fırmasının 20 tl ye aldım megıuarsın 15 tl ye aldım en guzelı megınkı buyuk baya :D

---------- Post added at 01:58 ---------- Previous post was at 01:57 ----------

nerden alırız bundan varmı internette ilanı ?

yapımarketlerde var ama yıkama eldıvenı dıye aratırsanız bulabılırsınız

Geri
Üst Alt