Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba yikamama kimse karişamaz =)

Volkan patlat bi ekonomik bomba da görelim bak bi dünya müşterin olacak. Elimiz de boş gelmeyiz güzl bi buluşma mekanı bile olabilir, yıkamanın yanında bide cafe ve aksesuar falan derken servis bile olursun ilerde. Girişimci ruhu görelim hadi.

12aralikta askere gidiyorum abi..asker donusu dusunebilirim ama oncelikli hedefim otomotiv e giris yapmak

Volkancım askerlik için çok iyi bi dönem secmişsin.Bende aralıkta gitmiştim.
günler çabuk geciyor.umarım çok çok rahat edeceğin bi yer çıkar.

Volkan patlat bi ekonomik bomba da görelim bak bi dünya müşterin olacak. Elimiz de boş gelmeyiz güzl bi buluşma mekanı bile olabilir, yıkamanın yanında bide cafe ve aksesuar falan derken servis bile olursun ilerde. Girişimci ruhu görelim hadi.

kesınlıkle benımde aklımda olan ıslerden bırı hatta yenı uye olan arkadasım (sahıncem) cemle yapmayı dusunuyoruz askere gıdıp bı gelelımde hayırlısıyla neden olmasın abıcım hatta yanınada kebep ve kunefecı ıyı gıder..:D

konuyu hortlatcam ama banada karsı cıkıyorlar :D 2 gun degılde bı ara allahın her gunuydu sırf ısraf olmasındıye basınc makınesıaldım 1 kova su anca harcıyorum .. su gıdıyor dedıklerı ıcın .. sonra portakal agıcı var ordan portakal alcaz zehırlencez maddelerden dedıler organık sampuankullanmaya basladım .. sıra neye gelcek bakalım :D laf edenlerın arabasını yıkıyorum susuyorlar:D makıne aldım sımdı garajdakıbutun arabalar toz olcak yandım ben .. :D 20 lırada fazla verıyım dıınce muhtacmıyız bız dıyorlar bızımkıler bıde :S :D

çok güzel eline aklına sağlık on numero olmuş walla...

Geri
Üst Alt