Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba yikamama kimse karişamaz =)

Abi araba yıkamak bazıları için ayrı bi zevktir bence...benim içinde öle mesela gerçi istanbuldaki evde olmuyoda mersindeyken yazlıkta cok rahat terlıklerımı gıyıyorum shortum ustumde bıde kolamı alıyorum hafıften muzık acıyorum apartman altlarınıda garaj yapmıslar mersınlı olan arkadaslar varsa bılırler yarı kapalı dıyelım super zevk ıste.....

Yazın yıkamayı bende sevıyorum,bahce hortumunu cekıorum 2 arabaya tutyorm suyu sonra kendım suyun altına gıryorum sıcakta mıss:D

Alp konuyu hortlatmışken ben de bir iki bilgi vereyim :)

geçen gün Erya' da Volkan' ın araba yıkamasına şahit oldum, yıkama dediğime bakmayın onunki çok ayrı birşey, arabayı yenilemek gibi diyim size :)

Benim fikrim Scw olarak bir oto yıkama ve detaylı temizlik yeri açalım, Başına Volkan' ı koyalım, cillop gibi yapar bırakır arabalarımızı :)

adam hiçbirşeye üşenmiyor, 1 saatten fazla arabayla uğraşırken muhabbet ettik, hem konuşuyorum hem izliyorum adamı ve arabasında bir bayanın makyaj malzemesinden fazla malzeme var. yok jant için bilmem ne, yok şu cila bu cila, yok bu cila, lastik parlatıcı vs...

bir de kendine özgü taktikler geliştirmiş, arabada tek damla su bırakmıyor :)

valla helal olsun diyip, takdir ettim, çok güzel ilgileniyor arabasıyla :)

ozan evde bahçede yikamam 2buçuk saatimi aliyor =) eryada orayi fazla meşgul etmemek için olabildiğince çabuk halletmeye çalişiyorum..yikama kısmı değil de kurutma ve cila kısmı uzatıyor aslında işimi....seve seve yapiyorum...tüm seatlari seviyorum:D

volkancım bunu ben ankaradaki binada yapmak istesem önce 11 numaradki emekli hakim mahkemeye verir 9 numaradki avukatta onlara çalışır mahkemeyi kaybederlerse 14 numaradki emekli albay görevi devralır :D

volkancım bunu ben ankaradaki binada yapmak istesem önce 11 numaradki emekli hakim mahkemeye verir 9 numaradki avukatta onlara çalışır mahkemeyi kaybederlerse 14 numaradki emekli albay görevi devralır :D

sizin binada fena hiyerarşik sistematik politik bi düzen varmış be emre..
bizim binada 1 tane avukat var...snçta ben hak yemiyorum parasini aidata ekliyorum da veriyorum...burda bi hak yeme olmadiği için avukat bişi diemez:D
yaşlılarımız da sürekli çiçek suluyor onlar da birşey diyemez:D
zaten bu yazi sonrasinda olay çözüldü kimse bişey demiyor..yazın haftada 4-5 gün üst üste su tutup arabayi sildiğim yikadiğim oldu gıkları çıkmıyor hahaha.

ozan evde bahçede yikamam 2buçuk saatimi aliyor =) eryada orayi fazla meşgul etmemek için olabildiğince çabuk halletmeye çalişiyorum..yikama kısmı değil de kurutma ve cila kısmı uzatıyor aslında işimi....seve seve yapiyorum...tüm seatlari seviyorum:D

zaten birara benim arabayı senin ellerine teslim etmem gerekiyor :)

bütün yaz nerdeydin be ozan..bomboş oturdum..şimdi havalar bozdu şimdi mi sölenir.....neyse bi ara ayarlayalim vakit =)

sizin binada fena hiyerarşik sistematik politik bi düzen varmış be emre..
bizim binada 1 tane avukat var...snçta ben hak yemiyorum parasini aidata ekliyorum da veriyorum...burda bi hak yeme olmadiği için avukat bişi diemez:D
yaşlılarımız da sürekli çiçek suluyor onlar da birşey diyemez:D
zaten bu yazi sonrasinda olay çözüldü kimse bişey demiyor..yazın haftada 4-5 gün üst üste su tutup arabayi sildiğim yikadiğim oldu gıkları çıkmıyor hahaha.

ankarada heryer öyle nerdeyse artık. herkes ya emekli subay yada emekli bürokrat:)

Abicim AUX hayatta yönünü Çizmiş Açıcak bi AUXbart gidicez yanına :D

volkan o işe grsin eskişehirden yıkatmaya gelirim :D

Geri
Üst Alt