Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araba kış lastiği takılı sanıyor

lathander

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, bakımı kış lastiği takılıyken yaptırmıştım.

1 nisanda yazlıklara geçtim. ve ertesi gün istanbul'dan kaçıp Maşukiye'de nefes alalım istemiştim ve 120km'i geçince araba uyarı verdi. kış lastiği 120km hız aşıldı benzeri bir şey söyledi. ( bu arada farkettim ki kışın ben 120'i hiç geçmemişim. )

arabaya yaz lastiği takılı sende nasıl diyebilirim ? kitapcığı kurcaladım ama bulamadım bir şeyler. internette de hız uyarı ile ilgili konular çıkıyor ? bilen var mıdır ?

iyi günler.

hocam konuyu bilmiyorum ama çok eğlenceli geldi. :) yanlış anlamayın lütfen :)

arabaya yaz lastiği takılı sende nasıl diyebilirim :D :D

Konsolda kış lastiği uyarısı var, onu kapatmak gerekiyor.

Araç ayarlarından ulaşabilirsiniz.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bulabildiğim bir uyarı kısmı vardı. ayarlı değildi. onu başka hıza ayarladım ama kış lastiği takılı değil ayarını yapamadım.

araç ayarlarının hepsini kurcaladım bulamadım.

Kış lastiği diye değil de hız uyarısı diye geçer onu kapatabilir yada uyarı hızını değiştirebilirsiniz

YouTube ta kagan diye bir Leon kullanıcısı var videolar paylaşıyor araçla ilgili onun aracında 2kere uyarı veriyor mesela 70kmh hız sınırı asildi diyor 120kmh de kış lastiği hız sınırı asildi diyor.Benim aracimdada sadece kış lastiği olarak uyarı veriyor. @lathander tabiki bunun aracın üstündeki lastikle alakası yok menüde kış lastiği olarak kayıtlı :)

Benim aracta da sadece kis lasitigi diye uyari veriyor acaba gizli ozellik le mi açılıyor normal uyari

selam,

kurcalayınca buldum.

1- uyarılardan hız uyarısı direksiyondan ayarlanıyor. basılı tutarsanız sıfırlıyor.
2- kış lastiği uyarısı ise dokunmatik ekrandan ayarlanıyor. oradan kış lastiğini tikleyip hızı seçmeniz gerekiyor.

bu arada ayak pedallarındaki led ışık bile arttırılıp azaltılabiliyormuş.

Geri
Üst Alt