Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçta Tekleme

Berat Kilic

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aracım rolantideyken çok az bir teklemesi var. Servise götürdüm Değişen parçalar aşağıdaki gibi;

-4 adet Buji
-1Takım Buji kablosu
-1Takım Bobin
-Manifolt Üst Conta
-Manifolt Alt Conta
-Gaz kelebeği temizlik adaptasyon.

Ama hala aynı teklemeyi yapıyor.... Başına gelen var mı? Sorunu çözebilen var mı??

bu servisler ah bu servisler özel yetkili fark etmiyor kardeşim hep ezbere iş yapıyorlar.bende yalandan yere çok para verdim bunlara yapılması gereken önce dürüst ahlaklı bir usta bulmak.senin sorunun hakkında tam yorum yapamıyorum ama aklıma subap ayarı gibi geliyor.
keyifli sürüşler

Tam 755 TL para verdim o üstte saydıklarıma.. ama sonuç yine aynı..

Arac lpg limi

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle merhaba aynı sorun bu sabah itibariyle bendede basladı zavolli sıralı sistem lpg var aracımda gaza bastıgımda tekleme ve silkeleme yapıyor benzine aldığımda normal calışıyor acaba neden yapabilr gaz ayarında mı sorun olmustur yoksa pislik felan mı gelmiştir

Öncelikle merhaba aynı sorun bu sabah itibariyle bendede basladı zavolli sıralı sistem lpg var aracımda gaza bastıgımda tekleme ve silkeleme yapıyor benzine aldığımda normal calışıyor acaba neden yapabilr gaz ayarında mı sorun olmustur yoksa pislik felan mı gelmiştir
şimdi kardeşim demekki araçta motorda sorun yok sıkıntı lpg de. Ne olabilir? Aklıma gelenler silindire monte edilen gaz enjektörleri tıkanmış olabilir bunların belli aralıklarda temizliğinin yapılması şart artı lpg filtresi değiştirilebilir ve en sonunda B.Sayara bağlanıp ayar yapılmalı.bir de kaliteli bp shell opet gibi yerlerden ve aynı sabit bir istasyondan lpg alman iyi olur.

Aldığım yerler sabit güvenilir Anladım uzman birini goturmem gerek bu hafta icinde bu sekil kullandığımda bir sorun yaratırmı acaba

Aldığım yerler sabit güvenilir Anladım uzman birini goturmem gerek bu hafta icinde bu sekil kullandığımda bir sorun yaratırmı acaba

Gaz enjektörlerine baktırın. Pislik geldiği zaman da yapar. Biraz yüksek devirli kullanın. Geçmezse LPG ci görsün.

Geri
Üst Alt