Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçlarda cam filmi yeniden yasaklandı.

bende ucuz zaten kabarmış halde olan film vardı arka camlar ve bagaj camında.
kendime elle dikkatlice söktüm rezistansı açtım baktım kopuk görünmüyor.
rezistans olan camlardan sökerken bir saç kurutma makinası ile ısıtarak dikkatlice
sökülebilir diye düşünüyorum. rezistansa zarar verirsenizde tamir için setler var
hepsiburada.com da vardı.

mtv den kurtaramadıkları parayı yaslayabilecekleri her yerden yaslayarak toplamanın peşindeler.
bir arkadaş yazmış daha önceden de muallak bir şekilde yasakda değildi serbestde.
polis kıllık yapıp ceza yazdığında mahkemeye itirazla iptal ettirebiliyordunuz.
şu anda yeni bir kanun yapıp film yasaktır dediler mi demediler mi bilmiyorum ama önceden durum böyleydi.
vatandaşa bir miktar ceza kaydırdıktan sonra pardon deyip tekrar serbest bırakacaklarını öngörüyorum.
ceza yeseydim muayeneye kadar ödemezdim. benim ön camlar zaten çıkmıştı sökmüştüm,
arka camlarıda dün aşağıdan yukarıya küfür ederek söktüm attım.

Son düzenleme:
Arka camı dış kısmını normal suyla yıkayın iç kısmı cam sil ile temizleyin ve tekrar iç kısmı amonyak ile sulandırın ve camın komplesini (içten) siyah poşet ile kapatın bir saat sonra kabarıp filmle birlikte çıkıyor.Boş yere para vermeyin..

yayında ve yapımca emeği geçen herkesi allah bildiği gibi yapsın. vatandaşla polisi karşı karşıya getirmekten başka bir şey değil bu..

söktürmedim, düşünmüyorum da. gittiği yere kadar.

Yav ne sökecem, polislerde işlerine geldiği gibi takılıor, söksene A8 dekini durdursana kenara çeksene BMW`ye taksana anahtarın tırnağını çeksene camı aşşağıya,,, yer mi? Yemez...Sorsan kanunu uyguluyolar....

Bir ay önce Altur'da yeni aracıma 450 TL'ye film yaptırdım. Şimdi 150 liraya söktürmem gerekecek. Altur'un dediğine göre aslında 250 TL'ye söküyorlarmış da ben müşterileri olduğum için 150 TL olurmuş :) Neyse, biraz daha bekleyelim bakalım. Belki yine yasak kalkar.

Arkadaşlar ben ön camı söktüm ısıtmadan filmin bütün yapışkanı kaldı ön camda :D

Mavi bir macun vardı bende onla 2 saat uğraştım bir arpa boyu yol anca aldım :D sonra yaptırdığım yere gittim abi sentetik tinerle çıkar dedi sentetik tinerle ovala ovala 1,5 saatte anca temizledim tinerle on numara oluyor yaparken dikkat edin torpidoya aynanın altındaki siyah pilastige değdirmeyin! :D

Geri
Üst Alt