Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç su aliyor

İsmet

Kayıtlı Üye
Ibiza 2015 model arka kapılardan paspasa su geliyor sıkıntı yı çözemedim kolon içinede su doluyor
Şimdiden tesekkurler

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sunroof yok 2015 1.2 style

Kapı içi tahliye delikleri tıkanmış olabilir. Kapıyı açın, eğilim kapının alt tarafına bakın. Delikleri kürdan vb yardımı ile açın.

Evet tahliye deliklerini kontrol ettim açık sert tel kablo ile baktım bi pislik herhangi bisey yoktu uc kısmı az ıslandı

Bagaj zeminine baktınız mı? Bagajda ıslaklık var mı? Yoksa sadece arka kapılarda mı var?

Bagaj zeminine baktınız mı? Bagajda ıslaklık var mı? Yoksa sadece arka kapılarda mı var?
Bagaja baktım herhangi islaklikla karşılaşmadım ewet sadece arka kapılarda kolon içinden akma yapıyordu kapali otoparka aldim aracı cumartesi baktırcam

kapı fitilleri, cam kenarı fitilleri kontrol ettiniz mi?
Anladığım kadar baktim fitillerde yırtık deforme yoktu tahminim yine fitiller galiba başka olabilecek yer yok heralde

camın alt kısmındaki fitilde kısalma veya kılcal çatlamalar olabilir

Geri
Üst Alt