Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç sorgulama yardım

Pascal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımın durumu hakkında online bilgi alabileceğim sitenin linkini yollayabilir misiniz?

ben ararken bunu buldum ama istediğim bilgilere ulaşamıyorum burdan: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

benim merak ettiğim filmden ceza yedikten sonra aracımın durumu, çünkü ceza yedikten sonra beni muayeneye sevketmediler, yada her hangi bir işlem yapmamı da söylemediler, memur sadece sök dedi.

şimdiyse içime kurt düştü resmen, ya aracım men halde trafikte dolaşıyorsam????

abi bildiğim kadarıyla internetten sadece kredili mi vs. alındığını öğrenebilirsin..
en temizi bi şubeye gidip baktırmak sanırım..

ozanim ilk yenen film cezasi problem yaratmiyo 2. de muayne sevk yada men islemi yapiliyo bu islemler icin aracin zaten otoparka cekiliyo yani anliyacagin su anlik bir problem gozukmuyor...

yiğit cok temiz düşünüuosun :D

araç sorgulama artık turkiye.gov.tr adresinden yapılıyor ama oraya da elektronik imza veya şifre ile girilebiliyor. T.C. kimlik şifresinizi 1 TL karşılığı PTT şubelerinden alabilirsin.

ben sorguladım sonuç şöyle;

Araç Bilgileri

Plaka No
34MOD49
Marka
SEAT
Model
2008
Sahiplik Belge Tarihi
13/02/2008
Tescil Birimi
SULTANBEYLİ