Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç sürtmesi

Ogzcakir

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar geçen gün ufak bi sürtme yaşadım aracımı bir direğe sürttüm bu sürtme pastayla geçer mi size sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.20154

Yukarıdaki birleşim noktasında zaten boya tamamiyle gitmiş. Dolayısıyla oraya rötuş yapılabilir ama metalik renk olduğu için çok hafif bir fark olabilir. Diğer yerler de pasta ile tamamiyle çıkacak gibi durmuyor ama denemek gerek. Kalsa bile az birşey iz kalır. Aynı renk ibizam var. Bu renk biraz sıkıntı geçmiş olsun

saolun teşekkür ederim atilla bey evet haklısın birleşim noktasına kesinlikle bi rötuş boyası lazım benim aslında aklımda ki soru işareti diğer kısımlar baktığım zaman normal bi şeklide bir tek o birleşim yeri belli oluyor geri kalan kısımlar pek belli olmuyor pastayla geçirmeye çalışıcam bi oraları ama inşallah geçer

Merhaba arkadaşlar geçen gün ufak bi sürtme yaşadım aracımı bir direğe sürttüm bu sürtme pastayla geçer mi size sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.Ekli dosyayı görüntüle 20154

Ek yerinde boya komple çıkmış pasta ile bir çoğunu hakedersiniz biraz da rütuş yapılırsa iyi olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkür ederim müsait olduğum ilk zamanda aracı ustasına bi göstericem

Benim de aynı renk aracıma park yerinde sizinkiyle neredeyse birebir şekilde bir sürtme olmuştu geçen yıl. Alt taraflar pasta cila ile geçti, boyanın gittiği yere de rötuş yaptırmıştım ancak o da zamanla yıkama sırasında tazyikli suyun etkisiyle kayboldu. Şu an o vaziyette duruyor. Çok da gözüme batmıyor açıkcası nazarlık dursun diyorum :)

Bende pasta cila ile giderebildiğim kısmı giderip geri kalan yerini nazarlık bırakmayı düşünüyorum artık gözüme pek batmıyor orası

Geri
Üst Alt