Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç navigasyon cihaz yazılımı

CanKan00

Kayıtlı Üye
2 sene önce aldığım ve birtürlü güncellemeyi beceremediğim ACER D150 araç içi navigasyon cihazına igo8 veya cihazda çalışabilecek başka yazılım varmıdır?

Erhan abi benim kullandığım infotech programı var istersen upload edebilirim? 250 mb dosya büyüklüğü o yüzden sorayım dedim :)n igo 8,5 da var bende eğer istersen?

acer d150'ye söylediğin yazılımlar uyumluysa ve kesin cihazda çalışıcaksa,rapid'e upload edebilirmisin sana zahmet :)

Bendeki WinCE 5.0 ile uyumlu ama sendeki 4.2 sürümlü çalışırmı bilmem? :(

çalışırsa çok makbule geçicek :) alet 2006 üretilmiş ve o günden bugüne dek nette olsun ve burada olsun cihaz hakkında kimsenin bilgisi yok,firmasıda arkasında durmuyor acer gps üretimini durdurdu ne yazılım olsun nede map olsun çıkmadı diyorlar.gecenlerde burada igo8 yüklemeyi başardı bi elektronikçi velakin şarjı bitine kadar ömrü sürdü,şart ettikten sonra yazılım kayboldu,yükleyende yapacak bişi yok abi diyip ücreti geri ödedi. cihaza igo8 yüklenebiliyorsa birde ben denemek istedim anlayacağın :)

cihaz Destinator DS 6 yazılımını kullanıyor, destinator de çalışan 2009 veya 2010 haritasıda işimi görür
os versiyon:1.1.5.176
gps f/w:2.0.0.36
acer d100

igo8 tts çalışıyor birtek senin cihazda abi igo serisi olarak.. yarım saatten fazladır araştırıyorum senin cihaz için tekrar döneceğim konuya araştırmalarım sürüyor.

arkadaşlar acer d150 cihazını istanbulda yeni yazılım yükleyebilecek gps&navigasyon konusunda uzman hiç kimse yokmu??? varsa göndericem Yardımlarınızı bekliyorum

igo8 tts çalışıyor birtek senin cihazda abi igo serisi olarak.. yarım saatten fazladır araştırıyorum senin cihaz için tekrar döneceğim konuya araştırmalarım sürüyor.
sağolasın serbayım,benimde halen araştırmalarım sürüyor :)

Geri
Üst Alt