Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesine son noktayı koyuyorum

İlginç bir rivayet dolaşıyor, muayene elemanlarından mutlaka, hafif de olsa kusur yazmaları-bulmaları hatta yoksa yaratmaları isteniyormuş, bir kaç yaşanmış olayı duyduk, gerçek olabilir. Zaten ihalesi de tam bir rezaletti... peşkeş derler ya....

İlginç bir rivayet dolaşıyor, muayene elemanlarından mutlaka, hafif de olsa kusur yazmaları-bulmaları hatta yoksa yaratmaları isteniyormuş, bir kaç yaşanmış olayı duyduk, gerçek olabilir. Zaten ihalesi de tam bir rezaletti... peşkeş derler ya....

bu dedıgınız belkı olabılır eksoza paslı dıye yazmışlar

sadece yürüyen ve diğer hiçbir aksamı çalışmayan koltukları yırtık farları yanmayan vs vs nerdeyse benim yaşımda bir otobüsü geçiren zihniyetin egsoza paslı yazmasına anlam vermek çok zor:confused:

çok yararlı olmuş gerçekten ,burdan kusur karşılıklarına bakıp kendi ön kontrolunüzü yapabilirsiniz..birebir kullanılan kusur listesini kugm belirlemektedir....

Bugün bende gittim girdim herşeyi kontrol ettim ama far ayarı falan yaptırmadım girdim yazmışlar hafif kusur egzost paslı far ayarları düşük falan.... sadece şuna sinir oldum farları kontrol etmiştik oraya bi gittik uzunlardan biri kesmiş bi daha çıktık ampul takıp geri geldik bi daha sıraya girdik arabaya çok ilgi vardı korktum o birini çağırdı biri başkasını 6 kişi araç başında meğer meraklılarmış 1.8t ye pulu yapıştırdı rahatladım :)

yav sıkıntı olmaya başladı tüvtürk -5 yaya lafları yosa ben geçerim heralde

Arka seat yazıları seat cordoba tdi felan bir sorun çıkarmı onları ben temizledim çünki bagaj tertemiz beyaz yaptım bir sıkıntı olurmuki :D

yav sıkıntı olmaya başladı tüvtürk -5 yaya lafları yosa ben geçerim heralde

Bu o gün muayene görevlisinin ne yediği ile alakalı sanırım abi bazen hazımsız oluyolar ben gri leonu -5le geçirdim hiç sıkıntı olmadı bunuda yaylı geçirdim gene bişey olmadı....

Arka seat yazıları seat cordoba tdi felan bir sorun çıkarmı onları ben temizledim çünki bagaj tertemiz beyaz yaptım bir sıkıntı olurmuki :D

İlginç bir şekilde, muayeneye gittiğim zaman kimse kapı altındaki veya sağda soldaki yazıları veya beyaz jantlarımı sormadı.
Hiçbirşey sormadılar ve "kusursuz" olarak geçti arabam.

Hafif kusurlar sıkıntı olmuyo zaten mesela boş olan yangın tüpü... benim tavanı siyah gri leon da bile bişey demediler nede siyah jantlarıma....

Geri
Üst Alt