Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesi Hakkında Kafanıza Takılanlar

Cevaplar için sağolun.Değişim nasıl yapılıyor acaba?Önce notere gidip ordan plaka basım merkezine mi gidiyoruz?

Benim de haftaya ilk muayene var ancak yangın tupum yok. Sorun olur mu bilgisi olan var mıdır?

Bişey olmaz hafif kusurlu geçer. Zaten her türlü hafif kusur bulacaklar
Geçen hafta aracın muayenesini yaptırdım araca ait kusur bulamamışlar bu seferde motor numarası okunmuyor diye rapora yazmışlar arac11.000km de yazıyı okuyunca motor numarasını size ben göstereyim dedim zere ibizaların motor noları plastik kapağın hemen altında çabuk bulunsun diye velhasıl ben böyle söyleyınce eleman yeni araclara böyle yazıyoruz dedi tabiri caizse kuyruğunu kıvırdı gitti.:) Olay masal gibi değilmi? Motor numarasını bulamayan bir elemanın yaptığı F.muayeneye ne kadar güvenilir?Yorumunu size bırakıyorum.

Plaka değişimi için notere mi gitmem gerekli önce? (Plaka aynı olacak sadece değişecek)

• Beğen
Reaksiyonlar: ksen
Cevaplar için sağolun.Değişim nasıl yapılıyor acaba?Önce notere gidip ordan plaka basım merkezine mi gidiyoruz?
Merhaba araç satışı dışında ruhsat işlemlerinide artık noterler yaptığı için önce notere gidip sonra plaka basım merkezine gitmeniz gerekiyor.

Enteresan kime sorsam geçmez diyor.Benim plakadakiler kadar belli oluyor mu acaba sizin?

Benim sağ sol üstlerde var senin ortada bence hiç zor duruma sokma kendini değiştir sıfırla plakanı
Yoksa muayene işi uzun sürer :) Şans işi bu bi yandan da

Geri
Üst Alt