Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Muayenesi Hakkında Kafanıza Takılanlar

Bugun muayeneye girdim arka park ledlerim sinyalde zıt yanıyordu muayeneye girmeden kapatıp sabitledim. Gündüz ledlerimin sinyallerle zıt yandığı için muayeneden geçemedim sinyal ve dörtlülerde zıt yandığı için ağır kusurlu olarak yazıldı. Bunun dışında selektörre sis yanmasi ve gündüz ledi sönmesi sıkıntı olmadı yada farketmediler bilginize.

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muayenede aracın yükseliği azami ne olmalı? Yani yerden yükselik? Bunun yönetmelikte bir yeri var mıdır? (Spor yay vs ile alakalı sorularım aslında)

Airbag patlak veya arızalı ise geçme durumu tam olarak nedir? Emin olamadım

Para konuşur belki. Ama en iyisi can güvenliği
İçin yaptırmak

Airbag lamban yanıyorsa hafif kusur istanbulda muayeneye direksiyonda airbag patlak olduğu belli oluyorsa arabayı adamın üstüne yapmayı teklif et gene geçiremezsin arabayı muayeneden
[doublepost=1509543756,1509369692][/doublepost]Bugün itibariyle cam filmi ağır kusur oldu muayeneden geçmiyor

Airbag lamban yanıyorsa hafif kusur istanbulda muayeneye direksiyonda airbag patlak olduğu belli oluyorsa arabayı adamın üstüne yapmayı teklif et gene geçiremezsin arabayı muayeneden
[doublepost=1509543756,1509369692][/doublepost]Bugün itibariyle cam filmi ağır kusur oldu muayeneden geçmiyor
uygun bulmam gerek de bu meretin çıkması olur mu acaba.

uygun bulmam gerek de bu meretin çıkması olur mu acaba.

İkitelli sanayide çok fazla pert seat vardı 3-4 ay önce yakınsanız bir dolaşı n
[doublepost=1509979283,1509979234][/doublepost]Ön cama atılan su yarım folyoda ağır kusur
[doublepost=1510312625][/doublepost]An itibariyle sadece arka bagaj camında film serbest yavaş yavaş geri adım atılmaya başlandı sanki

Ekli dosyalar

• FA817DFC-F747-448E-8A76-F45976AFEE76.png
    FA817DFC-F747-448E-8A76-F45976AFEE76.png
    109.2 KB · Görüntüleme: 54
bu cam filmi işi hakikaten can sıktı, herkes söktürdü mü tamam mı hadi serbest bırakalım da yenisini yaptırsınlar diyecekler ve serbest bırakacaklar. Artık bıktırdı, ben istemiyorum kardeşim yan araçtan annemin kız kardeşimin eşimin görülmesini, keza can güvenliğiyse adam video paylaşmış ters dönmüş araç allah korusun cam filmi olmasa bütün cam yüzümü patlayacaktı diyor ki haklı ne zaman cebimizden eller çekilecek merak ediyorum doğrusu..

Geri
Üst Alt