Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç MUAYENESİ YARDIM?

Ben pazartesi goturdum aracimi muayeneye aracim gri renkli siyaha yakin sekilde olan kaputta ve tavanda vinil vardi sorun olmadi gectim ve ayrica 4.5cm apexi yay var hava filtresi vardi ekstra korna ledler ve ustune ustelik sira bana geldiginde egzoz baglanti yerinden kirildi arabda egzoz var gibi bagiriyodu sonra plaka yerinde takili degildi film vardi stickerlar vardi agir kusur yazilmadan gectim bende sasirdim ama hic bi sorun cikmadi
yay ve hava filtresi onlari pek ilgilendirmiyo yaya bakiyolar herhangi bi yere surtuyo eger varsa oyle bisey agir kusur hava filtresindede dersin orjin kutusu yok bulduk pahaliydi bunu taktik bisey diyeceklerini sanmiyom ki bana demediler

herkezde farklı seyler duydugum ıcın yazmıztım yne bsy degşmedı demkkı iş ordakı elemanda bıtıyor dedgnız gbı ruh halıne baglı:) ben bu sekılde götrcem gcemezsem orjınalıne cevırıp tekrar gdecem artık .herkeze teşekkürler.

Ne kadar korkarsan basina geliyo bende ayni o sekilde gittim bisey olursa soker geri giderim diye ama agir kusur cikmadi 13hafif kusur o kadar :D

filtreyi sök bır bastan gir gaz kesmeden öbür baştan çık dur derlerse durma:D Allah yardımcın olsun ortak fikir filtre :eek:key:

Turuncu park lambaları muayenede sorun teşkil ediyor mu ?

Turuncu park lambaları muayenede sorun teşkil ediyor mu ?

bende de turuncu park var renk farkından dolayı hafif kusur yazarlar diye söküp eski ampülleri takıcam. konan varsa da orjinale dön derim. ağır kusur yazıyorlarmış.

Geri
Üst Alt