Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç muayene hakkında teknik olarak ögrenmek istedikleriniz...

SKY PAAL

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkeze selam ve hayırlı olsun tekrar.arkadaşlar bu yeni oluşum içinde benimde bi katkım olsun istedim. muayenesi biten arkadaşlara teknik olarak ögrenmek istedigi konularda elimden geldigi kadar yardımcı olmak isterim.sorular özele degil de ortaya yazarsak sevinirim arkadaşlar tarafından takip edilebilir...

Hoşgeldin Bülent, yardımların için şimdiden teşekkürler.

ben herkesin adına ilk soruyu sorabilirim yavru...cam filmi olan araçlar muayeneden geçiyormu ?

Cam filminde sorun yok bilal artık hafif kusur ama aracının muayene yapragı bıtık yanı emnıyetten degıstıreceklere polıs sorun yaratıyomuş . raporda cam filmi var gözuktugu için polis tekrar istasyona gönderebiliyor tespit için...ama normal muayenede sorun yok araç hafif kusurlu geçiyor...

iyi o zaman ya
sokmeye gerek yok

biz geçenlerde arkadaşın babasının jipini goturduk 2 numara film vardı hiç bişey demediler geçirdiler direk.

hafif kusur oldugu için artık dikkate alınmıyo büyük ihtimalle ondandır...

bülent muayene değil de yakında benim araba cam filminden bağlanır ona napcaz? :)

Ona yapacak pek bişey yok polis direk tespite gönderiyor istasyona . onuda sökmeden tespiti yapmıyolar ozancım...

Geri
Üst Alt