Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç muayene hakkında teknik olarak ögrenmek istedikleriniz...

Ya oda çingeneye yetki vermişler muhabbeti denir ,egitimsizlik denir bi sürü daha benzetme eklerim ...

tamam da işte hep bunun için bi taraflarımı yırtıyorum zaten, ben çewirmeye bütün camlarım inik, arabanın içindeki bütün ampuller açık, arabanın içi kabak gibi meydanda gidiyorken neden ceza yiyorum? madem sorun güwenlik, madem problem aracın içinin gözükmemesi...

Abi olay tamamen iyi niyeti suistimal, yetkiyi kötüye kullanmakla alakalı. dediğin gibi camdan kafanıda çıkarsan yine çevirir yine yapacagını yaparlar malesef..

neyse arkadaşlar sağolun konuyu dağıtmayalım, ilk görüşmemizde burda yazamadığım hislerimi açıkça dile getireceğim :)

bu konu güzel olmuş..
şimdi benim aracımın muayenesi 1 hafta önce doldu iş yoğunluğundan yaptıramadım aracımda orjinal body kit var.. app plaka var birde orjinal ekzostu çift çıkış yaptırdım eksozu kestirdim deldirdim.. muayenede bunlardan sorun çıkarmı? birde muayeneye giderken temiz kağıdı alıyoruz herhalde vergi borcu olmadığına dair.trafik cezası varsa onuda ödemek zorundamıyız muayene için ?
şimiden yardımların için teşekkürler..

xenonlar ve film hafif kusur olarak geçiyor

araç sahibi güzel hatun olduğu zaman çok daha kolay geçtiğini biliyorum valla..

bu konu güzel olmuş..
şimdi benim aracımın muayenesi 1 hafta önce doldu iş yoğunluğundan yaptıramadım aracımda orjinal body kit var.. app plaka var birde orjinal ekzostu çift çıkış yaptırdım eksozu kestirdim deldirdim.. muayenede bunlardan sorun çıkarmı? birde muayeneye giderken temiz kağıdı alıyoruz herhalde vergi borcu olmadığına dair.trafik cezası varsa onuda ödemek zorundamıyız muayene için ?
şimiden yardımların için teşekkürler..

bu konuda bilgi sahibi yokmu?

app plaka sorun olmuyor , vergi borcuyla ilgili temiz kagıdı alamasanda sorun yok sistemden bakıyolar ama ogs borcu bile olsa muayene yapılmıyor trafik cezası dahil. orjinal body kit sorun olmuyor ama egzoz degişikliginde iki önemli konu var . egzoz gürültüsü , susturucu ve katalik konvektör iptali bunları yaptırmadıysan birde egzoz baglantıların saglamsa sorun çıkmaz... artı ufakta bi gecıkme cezası ödeyeceksın bılgın olsun aylı %5 gibi....

Geri
Üst Alt