Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç modeli ve kaça alındığı

saolasın;)arabam varken de cok kullanmazdım zaten,28k da aldım 3 sene kullandım 52k da sattım,ıstanbul trafıgınde gereksız yere benzın yakıp debrıyaj eskıtmenın manası yok eger merkezı b yerde oturuluyorsa

Hmm anlaşıldı. İstanbulu öyleymiş evet, binmemek daha hayırlı sanki. Konyaya gelirsen kesin alırsın yanlız söliyim:) yollar otoban gibi, sıkıştığı pek görülmez

Hmm anlaşıldı. İstanbulu öyleymiş evet, binmemek daha hayırlı sanki. Konyaya gelirsen kesin alırsın yanlız söliyim:) yollar otoban gibi, sıkıştığı pek görülmez

mumkundur,ıstanbul dısında her yerde araba kullanmak daha ekonomıktır emınımkı:)

2008 TSI full+full:35.000TL esenyurt dogus

'09 model 41K küsür TL Adana Kavi Seat'tan telefonla aldım..eski arabamı da Adana'ya gönderdim Leon'umu getiren trailerle.. :D :D

ne ettin yawru hiç kullanmadın gibi bisey bide telefonla aldın oda guzel :D:D

Rentel'de daha önceden 1.4 TSI Leon kullanmıştım tav olmuştum zaten..
İstanbul'da Doğuş, Siyah TSI'ımı teslimattan 2 gün önce plakaları bile takılmadan vurmuştu..arabaya gidip baktım arka çamurluğu ve sağ arka kapısı bayaa çizilmişti..Doğuş'un sisteminde başka Leon TSI olmadığını bile bile şansıma güvenip 2-3K Lira civarı düşmelerine rağmen ne alıcam bu arabayı diyip, araştırıp TR çapında sadece 1 tane siyah Leon TSI vardı o günlerde o da Adana Kavi'deydi..
yoksa Adana'ya hayatımda gitmedim.. :)

Rentel'de daha önceden 1.4 TSI Leon kullanmıştım tav olmuştum zaten..
İstanbul'da Doğuş, Siyah TSI'ımı teslimattan 2 gün önce plakaları bile takılmadan vurmuştu..arabaya gidip baktım arka çamurluğu ve sağ arka kapısı bayaa çizilmişti..Doğuş'un sisteminde başka Leon TSI olmadığını bile bile şansıma güvenip 2-3K Lira civarı düşmelerine rağmen ne alıcam bu arabayı diyip, araştırıp TR çapında sadece 1 tane siyah Leon TSI vardı o günlerde o da Adana Kavi'deydi..
yoksa Adana'ya hayatımda gitmedim.. :)

ABİ sansın bu kadarı valla....

Bu nasıl konu yahu? Kazıklandığımızı belgelemek gibi bişey :) Ama yeni araç alacaklara da fikir vermesi tarafından bakarsan yararlı.

2010 nisanda 40binTL'ye kredi ile almıştım, dün fuarda aynısını (style + sunroof) 38.500TL'ye görünce canım sıkıldı. Gerçi aldığımdan bu yana işte kendi kullanımımda olan aracımın bana gelişini epeyce aşağılara çekebildim. Zarar ettiğim şu etiket fiyatını, araba için fazladan çektiğim krediyle aldığım lotlarla çoktaaaannn kapatmış durumdayım. Şu anki durumu nisanda yaşasaydım hayatta 0 1.4tsi style leon almazdım.

2011 leon 1.6 tdi deri döşeme+sunroof eklettim, park mesafe hediye ümraniye kayadibinden 46 750 ye aldım. (arac düz vites)

Geri
Üst Alt