Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç kumandasından alarm kontrol edılebılırmı?

valla abi arabamda muhtemelen 1 aya yakın süredir minicik bi sinek yaşıyo camlar açtım kaç defa o salak yaratık için..ilk zamanlar ön camda benim hizzama gelince sinir oluyodum kaza bile yaptırır adama sinirden..ne yiyip ne içiyo bilmiyorum ama hala yaşıyo..
sinek olsa sorun benim de alarm her gün öterdi..ama dediğim gibi minicik bi sinek.. :D

bu arada hareket sensörünün devreye girmesi için de bi süre gerekiyo..
anlattığın zaman aralığı sensör için çok kısa bi süre..

yok kullandım arabayı sonra kilitlemek için anahtarı soktum kilitledim.biliyorsun yedek anahtarlar kumandalı değil..2 adım attım ötmeye başladı.açtım kapattım tekrar öttü.öyle bi süre cebelleştim sonra sustu

yok kullandım arabayı sonra kilitlemek için anahtarı soktum kilitledim.biliyorsun yedek anahtarlar kumandalı değil..2 adım attım ötmeye başladı.açtım kapattım tekrar öttü.öyle bi süre cebelleştim sonra sustu

anlamadım senın olayı =)
fazla takılmamak gerek sonucta elektronık sapıtabılıyor arada.araba alarmla atar yapmış sana=))

Yıkamacına söyle kapı ağızlarına tazyikli su ile girişmesin ?:)

Şemun bana sakın durularken kapıyı açtırıp arayı tabancayla durulattığını söyleme. ?!??

Geri
Üst Alt