Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kokosu lekesi

Leke değilde sanki orası aşınmış gibi görünüyor. Artık içine ne katıyorlarsa parfümün yakıp bırakıyor.

Maalesef leke değil. Konsol deforme olmuş. Tek çareniz kaplama yaptırmak yada komple konsol değiştirmek.

Bu konuda daha önceden uyarı yapmıştım. Araç kokularından önce kendi sağlığınız, sonra araçlarınızın sağlığı için acilen kurtulun...

Maalesef bilmiyordum ve benim için çok acı bir tecrübe oldu. Paylaşımınızı gördüm kimi arkadaşlar yok bu tarz olaylar eski araçların başına geliyor falan demişler ama ilgisi yok benim aracım 14 aylık daha :( Kaplama veya havalandırma kısmını değiştirsem maliyeti ne olur acaba bilgisi olan var mı?

Kaplama 50-100 Tl arası halledilir kanımca. Ama konsol değişimi için servise danışmanız gerekli.

Eğer o bölgenin yapısı uygunsa folyo yapın havalandırmanın etrafına araba renginde ya da hoşunuza giden bir renk hem kapatır orayı hem sportif durur. Parmak ucu kadar yer için stres yapmayın;)

Eğer o bölgenin yapısı uygunsa folyo yapın havalandırmanın etrafına araba renginde ya da hoşunuza giden bir renk hem kapatır orayı hem sportif durur. Parmak ucu kadar yer için stres yapmayın;)
Çok tşk ederim arkadaşlar ilginiz için sabahtan beri moralim baya bozuktu bir nebze de olsa rahatlattınız. Bir musibet bin nasihatten iyidir ama diğer arkadaşlar da umarım ders çıkarırlar bu olaydan. Ben bu tarz araç kokularını hayatımdan çıkardım bugün itibariyle.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Geri
Üst Alt