Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içi sesler

Galiba kış bitene kadar müziğin sesini biraz daha açıp yolumuzu bakacağız:)

arkadaşlar kapı ayarlarının bozuk olmasıda bu sese sebep olabilir bilginize... ;)

gecen gun farkettim, soguk havalarda(3-6 derece arasi) vites topuzun altindan vites degistiriken girc diye bir ses geliyor ama araba isininca geciyor.

yorumlara katılmamak elde değil.. kış + plastik kalitesi + kalitesiz yollar v.s aracın oynamadık esnemedik yeri kalmıyor :kizgin:

Kapı fitillerinden geliyor bu ses genellikle. Her yıkamada fitilleri temizletin sorun kalmıyor;) Sabunlu bez en ideali:)

bı fılm cektırdım araca ruzgar sesı olduugu gıbı ıcerde...

Fitilleri bi komple gözden geçirsen??

gecen gun farkettim, soguk havalarda(3-6 derece arasi) vites topuzun altindan vites degistiriken girc diye bir ses geliyor ama araba isininca geciyor.

Bizim araba 2006 model yeni yeni özellikle 1. vites e gecerken ötüyor girc diye çok sinirim bozuluyor :D

Oturduğum sitenin girişi yoldan bloklara kadar eğimli. çıkışta arabanın önü yüksekte arkası alçakta kalıyor inişte tersi... tam girip çıkarken arabanın orta direklerdeki hava yastıklarından olduğunu tahmin ettiğim gacur gucur sesler duyuyorum. düz yolda ses yok. fakat ön- arka arasında dengesizlik oluştuğunda orta direkler ses yapıyor. neye bağlarsınız? bu sesi kesmek için ne yapılabilir.

Bir de bilhassa fren yaptığımda, araba tamamen durduğunda yolcu tarafındaki torpidonun oradan bir süre tık tık vuruntu sesi geliyor; kısa zamanda geçiyor. torpido içinden olduğunu düşünmüştüm ama boşken de aynı sesi yapınca takar oldum bu sese... buna ne dersiniz?
aynı şeyleri bende yaşıyorum kardeş ve çok sinir bozucu maalesef,arkadaşlar keşke şu leonların içindeki plastik işçiliği birazcık kaliteli olsaydı mesela golf gib yada yeni astra gibii,daha esnek plastik bu sorunları yaşatmazdı diye düşünüyorum,dış görünümü harika bir otomobilin iç işçiligi de birazcık kalite olsaydı diye düşünmeden de edemiyorum...

Geri
Üst Alt