Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içi piano black çizikleri

DROSMANSAFA

Kayıtlı Üye
Abilerim merhaba henüz 1500kmde olan FR aracımın iç konsolundaki piano black kaplamada oluşan çizikleri nasıl giderebilirim?bugun şeffaf kaplama için götürdüm göğüslüğü,vites kısmını binbir zahmet söktürdüm ancak kaplamayı beceremediler leke leke oldu bu ancak bukadar olur dediler biraz takıntılı olduğum için bunun kesin çözümü nedir acaba??düzgün bir kaplamacı bunu becerebilir mi yada sitelerde dolaşan spreyler cidden işe yarıyormu???

Son düzenleme:
Araban mı var derdin var.Arabasına titizlenen insanlara araba hakkaten dert.Biri de ben

Abilerim merhaba henüz 1500kmde olan FR aracımın iç konsolundaki piano black kaplamada oluşan çizikleri nasıl giderebilirim?bugun şeffaf kaplama için götürdüm göğüslüğü,vites kısmını binbir zahmet söktürdüm ancak kaplamayı beceremediler leke leke oldu bu ancak bukadar olur dediler biraz takıntılı olduğum için bunun kesin çözümü nedir acaba??düzgün bir kaplamacı bunu becerebilir mi yada sitelerde dolaşan spreyler cidden işe yarıyormu???
öncelikle aracınız hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. piano black parçalar çabuk çizilen hatta toz ile bile cizilen parcalardir. hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama kaliteli bi detailing firmasına giderseniz minik pasta makineleri var onlarin onun ile önce oradaki çizdikleri alıp daha sonra ppf özellikli benim tercihim stek olurdu şeffaf parlaklık özelliği olan folyo ile kaplatmak olurdu. ama o parçaları işi bilmeyene sokturmenizi tavsiye etmem. hayırlı günler

Bu işin en iyi yolu sulu kaplama yaptırmak üzerine de telefonlar da kullanılan yada tanıdık yıkamacı da seramik kaplama yapılabilir

Geri
Üst Alt