Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç donanımın paketi ve kasko

extinct

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

2017 model 1.6 tdı dsg style paket aracım var 2. El almıştım.

Style paket olmasına rağmen aşağıdaki donanımlara sahip.

Cam tavan
Büyük ekran multimedya
Alcatara koltuk
Led farlar.
Kasko yaptırırken style olarak yapılıyor ama bu donanımlar normalde yok. Kafam karıştı biraz. Bu donanımları ek olarak belirtmeye gerek var mı?

Son düzenleme:
2017 model araç olduğu için ekleme yapmanıza gerek olmayabilir. multimedya ekran ve alcantara opsiyonel olarak sunuluyor ama yine de kasko yaptırırken bunları belirtmenizde yarar var. Ona göre kötü senaryoyla karşılaşırsanız bunlar içinde hak talep edebilirsiniz.

2017 model araç olduğu için ekleme yapmanıza gerek olmayabilir. multimedya ekran ve alcantara opsiyonel olarak sunuluyor ama yine de kasko yaptırırken bunları belirtmenizde yarar var. Ona göre kötü senaryoyla karşılaşırsanız bunlar içinde hak talep edebilirsiniz.
Cam tavan ve led farda opsiyon değilmiydi o yıllarda.

Bu donanımları muhakkak ekletin. Biraz fiyatı artar ama aksi bir durumda sıkıntı yaşarsınız.

Aslında sonradan takılmış şeyler değiller, sigorta şirketlerinin araç faturasına dahil opsiyonları görebiliyor olması lazım. Araç rayiç bedeli de ona göre belirleniyor sonuçta. Bir sigortacı ile görüşün bence, daha doğru olanı onlar söyleyeceklerdir, ben ekstraları daima araca dahil olmayanlar olarak eklettim öncesinde.

Aslında sonradan takılmış şeyler değiller, sigorta şirketlerinin araç faturasına dahil opsiyonları görebiliyor olması lazım. Araç rayiç bedeli de ona göre belirleniyor sonuçta. Bir sigortacı ile görüşün bence, daha doğru olanı onlar söyleyeceklerdir, ben ekstraları daima araca dahil olmayanlar olarak eklettim öncesinde.
Bir sonuç bulamadık fiyat olarak ekleyelim dedik

Geri
Üst Alt