Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç önerisi

Hemen hemen aynı modeller üzerindeyiz.ben Elantrayı onermem daha önce cok hyundaim oldu.
Cok yakar. Eski kasada yol tutmama sorunu vardı ve prim pek yapmaz.
Meganı bende aklımdan gecirdim lakın bizım sirkette tonla sedan kasa var. Bazen kullanıyorum. Touch modelini 2019 EDC vites geçişleri cok yavas , gaz tepki süresi cok geç. Ekran namına hiç birsey yok. Radıo kannalları dacia modelleri gibi kol arkasından. Hız sabitle acma kapama ayrı bir konu .
yol tutus sıfır. Ama piyasası var
Megane 1.3 140 HP Turbo manuel olanı test ettim bugün. Yeni motor iyi kaçıyor test aracında ki ortalama tüketimde 8.4 dü. Bakalım şimdilik araştırıyorum. Elentranın eski kasasında ki yol tutuş problemini duymuştum bende. Kullanma imkanım olmadı yeni kasası nasıl acaba

Bende bu gün 1-2 bayidem arac fiyatı aldım. İndirim yok
2020 leon 1.0tsi style manual 136.500
2020 leon 1.5 tsi FR manual 157.000 dsg fiyatı sormaya korktum
Yeni clio 1.0 tce 100 hp touch manual
115 binlira
Fiyatlar malesef ucuk

Arkadaşlar ne yazıkki sıfır araç fiyatları uçmuş durumda
Tabi bunda vergi sisteminden kaynaklı sıkıntılar var.
Bence ikinci el araçlara yönelmekte fayda var. Eğer sıfır alıp en az beş sene binerim derseniz o ayrı. O zaman belki düşünülür.

Acıkcası suanda yükselen arac fiyatlarına sok olmus sekilde bakıyorum. Aklımda ki modeller.
-opel astra Hb 1.4 150h
-seat leon
-en son secenek polo highline 1.0 tsi
Tabi sadece alabileceklerim bunlar
Sizin aklınızdaki model veya modeller hangileri
polo. 1.0 dsg ler 95bg pej tatmin etneyebilir diger seçeneklere göre ama tabi tercih sizin

Geri
Üst Alt