Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç önerisi

@hakan84 hayırlı olsun.

@mustafakeskin malum site ve sıfır araç piyasası golf özelinde değil çoğu aracı parasal olarak hak ettiğinden daha fazlası durumuna getirdi.

Hayırlı olsun yeni aldığınız aracı da paylaşırsanız sevinirim. Yada ne düşündüğünüzü.
Acıkcası suanda yükselen arac fiyatlarına sok olmus sekilde bakıyorum. Aklımda ki modeller.
-opel astra Hb 1.4 150h
-seat leon
-en son secenek polo highline 1.0 tsi
Tabi sadece alabileceklerim bunlar
Sizin aklınızdaki model veya modeller hangileri

Yeni kasa 1.0 EcoTSİ 115HP DSG aracımı yaklaşık 2 ay kadar önce sattım. İki tane satma sebebim vardı birisi maddi diğeri de araçta ki trim seslerinden bıktım. 2018 çıkışlı garantisi bitmemiş 20 bin km deki araçtan bu kadar ses gelmesi normal mi bilmiyorum. Daha önceki açtığım başlıklardan da görülebilir bir ara uzun yolda asfalt zeminde multimedya ekranının oradan tıkırtı geliyordu servise götürdük yaptılar. Sonra 120 hızda üstü hızda cam kapı tarafından bir tıkırtı gelmeye başladı vs vs derken araç gözümden iyice düştü. Aracı sattıktan sonrada fiyatlarda ciddi yükseldi gerek mtv indiriminin kalkması, gerek ahlaksız milletimizin fırsatçılığı fiyatları iyice yükseltmiş. Otomatiği ile manueline aynı paralar istenmiş bazı araçların, bazı ilanlar sıfır fiyatının 2 bin tl aşağısı vs. Neyse bu konuda çok öfkeliyim. Lafın kısası leon olabilir ama bir daha ibiza almayı kesinlikle düşünmüyorum, trim sesi az olan 100-110 bandında araç önerinizi alabilir miyim. Otomatik olmak zorunda değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Bindiğiniz araç orta sekment ekonomi sınıfında bir araçtır. Bu nedenle trim seslerinin belli bir oranda gelmesi normal karşılanmaktadır, bu sebepten dolayı grup bünyesinde marka kırılımları vardır. Daha iyi bir araç için daha yüksek tutarlarda parayı gözden çıkarmanız gerekiyor hal böyle olunca kalitede artıyor örneğin c hatchback sınfında a3 a180 ve ya 1.16 ekonomi segmentinin üstünde araçlardır bunlara bakabilirsiniz.

@hakan84 hayırlı olsun.

@mustafakeskin malum site ve sıfır araç piyasası golf özelinde değil çoğu aracı parasal olarak hak ettiğinden daha fazlası durumuna getirdi.
Hiçbir araç hak etmiyor o paraları da Golf bir başka abartılıyor. Örnek verecek olursam midline plus diye bir paketi araba hız sabitleyici dahi yok kuru bomboş araba astra k kasanın full paketi fiyatına neredeyse.

Acıkcası suanda yükselen arac fiyatlarına sok olmus sekilde bakıyorum. Aklımda ki modeller.
-opel astra Hb 1.4 150h
-seat leon
-en son secenek polo highline 1.0 tsi
Tabi sadece alabileceklerim bunlar
Sizin aklınızdaki model veya modeller hangileri
Ben de işin içinden çıkamıyor fiyatlar her geçen gün yükseliyor, ne döviz ne altın yatırım yapmak istiyorsan araba alacaksın bu ülkede. 6 ay önce 86 ya aldığım yeni kasa otomatik ibiza şu an 120 bin tl. bu fiyatı açıklayacak hiçbir mantıklı açıklama yok.
Ekomik durumuma bağlı ama yine de aklımda ki modeller şunlar:
Astra K kasa 1.4T 150 hp
Seat Leon
Pejo 308
Focus Titanium
Hundai Elentra
Megane 1.33 140 Hp Turbo joy manuel (sıfırı 120-125) Aklımı karıştıran araç bu 2. el otomatik vites diğer araçalar mı yoksa sıfır manuel bu araç mı ?

1.0 tsi motor leon lar nasıl? 130-140 bandında bulunabiliyor.

ÖTV indirimi olmalı. Maalesef alım gücü çok düştü. C sınıfı araçlar lüks araç oldu.
%100 katılıyorum Dün internette görmüştüm megane 1.33 joy yıl sonu satış fiyatı 105 bin tl imiş. araçları galericiler almışlar 125 bin e ilana koymuşlar. şaka gibi 100 bin tl gibi türkiye şartlarında yıllarca çalışıp biriktireceğin miktara sıfır c segmenti araç alamıyorsun.

Hemen hemen aynı modeller üzerindeyiz.ben Elantrayı onermem daha önce cok hyundaim oldu.
Cok yakar. Eski kasada yol tutmama sorunu vardı ve prim pek yapmaz.
Meganı bende aklımdan gecirdim lakın bizım sirkette tonla sedan kasa var. Bazen kullanıyorum. Touch modelini 2019 EDC vites geçişleri cok yavas , gaz tepki süresi cok geç. Ekran namına hiç birsey yok. Radıo kannalları dacia modelleri gibi kol arkasından. Hız sabitle acma kapama ayrı bir konu .
yol tutus sıfır. Ama piyasası var

Geri
Üst Alt