Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç önerisi

Trim sesleri, müzik kalitesinde düşüş(kapıların titremeye başlaması vs), 999c manuel motorun istanbul içi yer yer verimsizleşmesi gibi nedenlerden bende sattım. Sattığım gibi piyasanın yükselmesi de bir oldu. Bu gibi nedenleri gözardı edip biraz daha kullanabilirmişim diye düşünmüyor değilim. Sattıktan sonra ikinci el golf aldım, araç her ne kadar konfor ve malzeme kalitesi anlamında iyi olsa da şimdi su sistemiyle ilgili bir problem yaşıyorum. Şans işte özellikle bu kadar yüksek fiyatlarda alacağın herhangi araba buna değer mi iyi düşünmeni tavsiye ederim.

2. 5F Leon FR'ımı kullanıyorum, ilkini sıfır alıp 45.000 de sattım, şimdiki de sıfır alındı 35.000 de, trim sesi yok araçta, sadece sunroof ve sürücü camı keçelerinden gıcırtı geliyor, o da her zaman değil, ilk Leon'umda o da yoktu. Ayrıca 2016 babamda Ibiza SC FR var, onda hiç trim sesi yok, o da sıfır alındı, 38.000 km'de şu anda. Eşimde de Peugeot 208 var, o da 2016 model, 30.000 de almıştık, şu anda 40.000 de onda da hiç trim sesi yok.

Seat çok sessiz ya da konforlu değil bu bir gerçek ama gene de ya ben artık takmıyorum ya da biraz da şanslıyım, çok ses yapmayan araçlara denk geldim. 2010 Civic'im vardı, o da 0 alınmıştı, yol sesi ve trim sesleri bazen başımı ağrıtıyordu ama kullanmayı en sevdiğim arabam da oydu yalan yok :)

Bu arada genelde yeni araçlarda (10.000 altında) daha araç yapısal olarak oturmadığı için biraz trim sesi oluyor. Aracın şasesi oturdukça sesler kesiliyor. Bir de şunu gördüm, arabaya çok el bebek gül bebek bakınca da bu tarz sorunlar daha çok oluyor. Şimdiki aracıma hiç takılmıyor, kasisten geçerken gerektiğinden fazla yavaşlamıyorum, çukurlardan kaçıcam diye abartılı hareketler yapmıyorum, araçta hiç ses yok :)

Merhaba arkadaslar an itibariyle bende 1.0 ibiza tsi 95 hp manual aracımı satmıs bulunmaktayım. Bakalım gönlüme göre bir arac bulurum insallah

Trim sesleri, müzik kalitesinde düşüş(kapıların titremeye başlaması vs), 999c manuel motorun istanbul içi yer yer verimsizleşmesi gibi nedenlerden bende sattım. Sattığım gibi piyasanın yükselmesi de bir oldu. Bu gibi nedenleri gözardı edip biraz daha kullanabilirmişim diye düşünmüyor değilim. Sattıktan sonra ikinci el golf aldım, araç her ne kadar konfor ve malzeme kalitesi anlamında iyi olsa da şimdi su sistemiyle ilgili bir problem yaşıyorum. Şans işte özellikle bu kadar yüksek fiyatlarda alacağın herhangi araba buna değer mi iyi düşünmeni tavsiye ederim.
Golf iyi hoş araçta o fiyatları ne arkadaş bomboş araçlara dudak uçuklatıcı fiyat yazmışlar.

Geri
Üst Alt