Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza

Garantisi yok aracın kardeşim ya 2015 model fr araç 2 ay önce aldım

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyle yapıcam yarın artık teşekkür ederim kardeşim

Aracımda seyir halindeyken üçgen içerisinde ünlem işareti çıktı 2 defa yandı söndü aracı P ye getirip aracı terk edin diye uyarı verdi anlamı nedir Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bende de 2015 1.0 ecotsi ibiza var ara sıra anlık uyarı verip kayboluyordu konyadaki artarlar seat bayine götürdüm bilgisayara bağlamışlar bir iki deneme yapmışlar sorun yok dediler yaptığı zaman hemen kameraya çekin videoyuda kapatmadan plakayida alacak şekilde çekin dediler bende bunun çok zor.olacagini söyledim çünkü saniyelik bir olay şimdilik ara sıra çıkıyor

Hadi ya ptesi günü ölmezler oto yu tavsiye ettiler ümraniye de oraya götürcem şimdilik bende de gözükmüyor dün iki defa gördüm o kadar

Geri
Üst Alt