Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

App connect

Arkadaşlar bugün yeni aracımı teslim aldım fakat app connecte bağladığım zaman usb den şarkı dinleyemiyorum nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Ateca da da aynıdır büyük ihtimal tuşun adı. MEDIA tuşuna her basışınızda alternatif kaynakları sırasıyla çalar. Örnek ilk bastığınızda bluetooth telefon ise, ikinci basışınızda usb, üçte sd kart varsa kart vb gibi.

Ateca da da aynıdır büyük ihtimal tuşun adı. MEDIA tuşuna her basışınızda alternatif kaynakları sırasıyla çalar. Örnek ilk bastığınızda bluetooth telefon ise, ikinci basışınızda usb, üçte sd kart varsa kart vb gibi.

Hocam aynı değildi ama şöyle bir sıkıntı var.Ben atecada dönüştürücü kullanıyorum bir sağda bir solda.type c usb dönüştürücü.Bir sağda bir solda vardı birinde usb belleğim takılıydı ve şarkı dinliyordum.Tiguanda da ikisinde takılı dönüştürücü ama usb yi algılamıyor yüksek akım uyarısı veriyor.dönüştürücülerden birini çıkarınca algılamaya başlıyor .ben hem usb den dinlemek istiyorum hemde app connect bağlanmak istiyorum ama olmuyor bir tane dönüştürücüyü çıkarmam lazım

Hocam aynı değildi ama şöyle bir sıkıntı var.Ben atecada dönüştürücü kullanıyorum bir sağda bir solda.type c usb dönüştürücü.Bir sağda bir solda vardı birinde usb belleğim takılıydı ve şarkı dinliyordum.Tiguanda da ikisinde takılı dönüştürücü ama usb yi algılamıyor yüksek akım uyarısı veriyor.dönüştürücülerden birini çıkarınca algılamaya başlıyor .ben hem usb den dinlemek istiyorum hemde app connect bağlanmak istiyorum ama olmuyor bir tane dönüştürücüyü çıkarmam lazım

Torpido da vb Sd kart yuvası olabilir mi? Karta yükleyip dinleyebilirsiniz belki. Ben öyle yapıyorum. Usb portu App Connect, Sd kart mp3.

2020 makyajsız Ateca var. @BlaCKaDDeR arkadaşımızın dediği gibi torpido içinde multimedia unitesinde SD kart yuvası mevcut. SD kart takılı iken fulllinki seçebiliyorum yani onu çıkart bunu tak olmuyor. Torpido içine bakın bi siz.

Hocam benim atecamda orası boştu cep olarak kullanıyordum.Şuanki aracımda orası mevcut fakat sd girişi yok mib3 olduğu için

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorunu çözdüm bu arada dönüştürücüler bozukmuş sadece biri çalışıyormuş ondan dolayı olduğunu öğrendim teşekkürler herşey için

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt