Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Apexi yay aracımın önünü hiç düşürmedi

BoranYuksel

Kayıtlı Üye
Merhabalar foruma yeni kayit oldum 2017 leon fr aracim var apexi yay taktim 5lik onler hic dusmedi arkalar guzel dustu aldigim yer 1 hafta kullan dusecektir diyor vag grubu araclar boyle olur diyor dusmezse para iadesi yapariz diyor tamirci ise az daha duser diyor sizce bu arac duser mi?

Merhabalar foruma yeni kayit oldum 2017 leon fr aracim var apexi yay taktim 5lik onler hic dusmedi arkalar guzel dustu aldigim yer 1 hafta kullan dusecektir diyor vag grubu araclar boyle olur diyor dusmezse para iadesi yapariz diyor tamirci ise az daha duser diyor sizce bu arac duser mi?

Kurallar gereği sizi üyeler kısmından tanımak istiyoruz
En fazla düşeceği 1cm olsun daha fazla düşmez sizin düşürmek istediğiniz ne kadar ki araç resmîni gönderin de bakalım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

En kisa zamanda uyeler kismina yazarim, 5 cmlik diye aldim 3.5 dusuruyor dedi aldığım kisi ama sonuc bu, ikinci fotograf arka gayet iyi

Ekli dosyalar

• 16EA0D08-6863-4D9B-A665-6602A5154D7E.jpeg
    16EA0D08-6863-4D9B-A665-6602A5154D7E.jpeg
    632.9 KB · Görüntüleme: 55
  • 33E9F544-6682-4305-9D63-00B8768B7715.jpeg
    33E9F544-6682-4305-9D63-00B8768B7715.jpeg
    397 KB · Görüntüleme: 47
Yok hocam genis olanlar ön, araca tam uymadi aldigim yer sahibindende deluxe tuning diye bir yer bi kere uymadi geri yolladim bidaha aynisini yollamislar uymuyor dedim baska musterisi az bi iscilikle gecirmis takoza yayi banada oyle yapmam gerektigini soyledi bizde traslayip yuk binmeyen 2 cm kadar bi yeri isitip uydurduk takoza sonuc boyle oldu sifir ilgi sifir musteri memnuniyeti

Spor yay lar ısıtılmamalı. Preslenmemelidir. Aracın için uygun yayı almış olsaydın hiç bir işlem yapmadan takılabilmesi gerekirdi. İade edip paranı almaya çalış. Vogtland yada eibach yay tavsiye ederim.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Spor yay lar ısıtılmamalı. Preslenmemelidir. Aracın için uygun yayı almış olsaydın hiç bir işlem yapmadan takılabilmesi gerekirdi. İade edip paranı almaya çalış. Vogtland yada eibach yay tavsiye ederim.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İkinci el bulabilir miyim eibach yada vogtland marka? Cunku sifir fiyatlari alincak gibi degil malesef

Geri
Üst Alt