Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Antep'te Öğle sıcağı

2003te Türkmenistanda çöldeyken dereceler çok daha yukarılarda olmasına rağmen terlemeden durabiliyorduk. Ashgabat Tecen ilçesinde 70lere dayanan sıcaktan giyinerek korunduğumuz zamanları hatırladım. Antep denize çok çok uzak değil ama coğrafi yapısı ile nem seviyeleri bir çok ile göre alt seviyelerde. o dereceyi Mersin, Adana yada Antalyada yaşamak çok daha sıkıntılı, defalarca yaşadım bunu.

bu konuda antalya fena ben antalyada senelerce çalıştım gölgede 52 derece gördüm ve bi de üstüne nem vardı..
Gaziantep'in etrafında da çok baraj gölü var eskisi gibi kuru değil..ben nizip de görev yapıyorum orası merkese göre daha boğucu daha sıcak diyebilirim..baraj hemen yanında..

aslında çok keyifli bir yaz geçiyor İstanbul'da, sıcağı da yaşadık defalarca, ıslandıkta yaz başından bu yana... Eski İstanbul yazları geri geldi diye düşünmeden edemiyorum.

aslında çok keyifli bir yaz geçiyor İstanbul'da, sıcağı da yaşadık defalarca, ıslandıkta yaz başından bu yana... Eski İstanbul yazları geri geldi diye düşünmeden edemiyorum.

bende istanbuldayım şu an ve havanın durumundan bayağı memnumum

bence istanbulun havası hiç iyi değil buaralar, hava kapalı güneş yok bunaltmaz diyoruz ama okadar bunaltıcı ve sıkıcı bir hava var ki keşke yağmur yağsa da rahatlasak biraz diye içimden çok geçirdim.

bence en azından güneş olsun ki içimiz açılsın, hava griyken de bunaltıcı güneşliyken de sonuçta :)

bence istanbulun havası hiç iyi değil buaralar, hava kapalı güneş yok bunaltmaz diyoruz ama okadar bunaltıcı ve sıkıcı bir hava var ki keşke yağmur yağsa da rahatlasak biraz diye içimden çok geçirdim.

bence en azından güneş olsun ki içimiz açılsın, hava griyken de bunaltıcı güneşliyken de sonuçta :)

bende nizipte yaşamaya başlamadan önce istanbul boğucu gelirdi..biraz gidip yaşayıp..sonra da geri dönünce.şimdi serin geliyor..

+1..

hava kapalıyken de sıcak zaten bari hep güneş olsun da hakkımızla kavrulalım.. :D :D

3 gün sıcak gördünüz hemen şikayete başladınız yahuuu...

Bir haftadır tatildeydim bugün geldim.Korkunç sıcak.Keşke gelmeseydim.:)Daha önümüzde ramazan var.

Maslakta dereceler öğleyin 42yi gösteriyordu.

Geri
Üst Alt