Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anneme Altea XL Düşünüyoruz Yardımlarınızı Bekliyoruz

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
MODEL REFERANS KOD TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM FİYAT

Altea XL

MOTOR

Altea XL 1.6 lt TDI CR 105 hp Style 5P52U2 46.500 TL

RENK

Siyah (Magico siyah) Z4Z4 900 TL

OPSİYONEL EKİPMANLAR

17" Agra Alüminyum Jantlar PJE 944 TL

Aile Paketi(Arka yan cam perdeleri,kolt. arkası tepsi,saklama gözleri,TFT ekran,çok bölmeli bagaj) PMF 1.200 TL

Teknoloji plus paketi (Xenon farlar+ön park sensörü) PSN 1.846 TL

Sunroof PTC 1.600 TL

TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM TOPLAM FİYAT 52.990 TL

Arkadaşlar anneme böyle bir araç almayı düşünüyoruz yani annemin de çok beğendiği bir araç konu hakkında görüşleriniz ve fikirleriniz nelerdir. Sizce nasıl bir araç yakıt performans ve donanım konusundan yardımlarınız bekliyorum

Siyahın bakımı zordur=) Bence başka seçenekleri de gözden geçir.

bencede Can siyah yerine başka bi renk düşünülebilir...

can bencede siyahın bakımı zor ama tabikide renkler ve zevkler tartışılmaz. ben arabamdan son derece memnunum adeta fevkaladenin fevkinde. bir arkadaşıma daha almıştık 2008de o da şimdi 2011ni almayı duşunuyor. 1.6 tdı olacak ancak şu anda durumları musait değil. eşi zaten hem kendi arabalrına hemde benim arabaya hasta oluyor. bence 10 numara araba inşallah hakkınızda hayırlısı olsun.

valla bana da kalsa siyah demem ama malüm bayanlar bi kere bir şeyi istediği zaman bir daha vaz geçmiyorlar Türkiye de teknoloji paketli ve sunroff paketli bi altea bugüne kadar gördüğümü hatırlamıyorum :) bu konuyu enine boyuna araştırıp araçta kullanılan en full fonksiyonların en işe yararlarını seçip o şekilde satın alınması taraftarıyım bu konu hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacım var sanırım :)

O zaman ona cam tavan, kırmızı ya da sarı bir Ibiza SC göster =) Bu aralar çok taktım sarısına =)

:) Aile arabası olacağı için bu ihtimal çok düşük malesef :) sonuçta ibiza Sc lerin arkası gerçekten dar 9 yaşında bir kız kardeş olunca arkası geniş bir araba olması tarafındayız :D hem bi eve bi tane ibiza yeter :D

O kız ister ama 18'inde çökmek için =) 308, 3008, Bravo vs. düşündün mü?

:) 40 yıldan beri opel yedek parçası satıyoruz :) ama opele binmiyoruz :) pegout marka yı kapımdan içeri sokmam ki fiat dediğin zamanda bi durup fren sistemi için düşünmen lazım

Opeli seçmemenin nedeni ise Dizel motorlarının sürekli bir sıkıntı yaratması
Peguot dediğin araba dünyada hemen hemen en ince kaporta aksamını kullanan firmalardan birisi
Fiat diyorsun ama aracın içinde albeni yaratan bir kısım yok gerçekten o kadar para verdiğin zaman biraz görüntü ister insan

O yüzden bu üç marka dışında kalmayı tercih ediyorum işin açıkcası ve Ben yaşadıkca benim ailem hyundai, peguot ve fiat markalarını kullanamaz :) ben bu arabalara hiç mi hiç güvenmiyorum

valla bana da kalsa siyah demem ama malüm bayanlar bi kere bir şeyi istediği zaman bir daha vaz geçmiyorlar Türkiye de teknoloji paketli ve sunroff paketli bi altea bugüne kadar gördüğümü hatırlamıyorum :) bu konuyu enine boyuna araştırıp araçta kullanılan en full fonksiyonların en işe yararlarını seçip o şekilde satın alınması taraftarıyım bu konu hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacım var sanırım :)

olsun kanka demekki annen siyah rengi seviyor ama istediğin özellikleri heleki birde 17 jantı gösterecek en tatlı renk siyah. dediğin doğru sunroof haric tekno packli altea xl bir tane va ama o da 17 jantlı araba bizim komşumuzda hatta resimleri profilimde ki fotoraf albumumde var.

Geri
Üst Alt