Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anneme Altea XL Düşünüyoruz Yardımlarınızı Bekliyoruz

:) Aile arabası olacağı için bu ihtimal çok düşük malesef :) sonuçta ibiza Sc lerin arkası gerçekten dar 9 yaşında bir kız kardeş olunca arkası geniş bir araba olması tarafındayız :D hem bi eve bi tane ibiza yeter :D

altea kullanıcısı olarak bahsetttiğin durumda bu araba biçilmiş kaftan:)

:) 40 yıldan beri opel yedek parçası satıyoruz :) ama opele binmiyoruz :) pegout marka yı kapımdan içeri sokmam ki fiat dediğin zamanda bi durup fren sistemi için düşünmen lazım

Opeli seçmemenin nedeni ise Dizel motorlarının sürekli bir sıkıntı yaratması
Peguot dediğin araba dünyada hemen hemen en ince kaporta aksamını kullanan firmalardan birisi
Fiat diyorsun ama aracın içinde albeni yaratan bir kısım yok gerçekten o kadar para verdiğin zaman biraz görüntü ister insan

O yüzden bu üç marka dışında kalmayı tercih ediyorum işin açıkcası ve Ben yaşadıkca benim ailem hyundai, peguot ve fiat markalarını kullanamaz :) ben bu arabalara hiç mi hiç güvenmiyorum

kanka katılıyorum. babamda da insignia var. böle bi motor olamaz. araba gerçekten manyak kaçıyor ama facia gurultulu çalışıyor. maltepedeki buluşmada biliyorsun sercanın puntoyuda getirmiştik. dediğin doğru hakikaten sacı çok ince am fiat bravoya bi bakın derim çunku gerçekten guzel ve dayanıklı bir araba.

can kardeşim bir de mazda ya bak derim ama altea da fena değil :eek:key:

can kardeşim bir de mazda ya bak derim ama altea da fena değil :eek:key:

Kuzenim zaten Mermerler Mazda da Türkiye Servis Müdürü Kardeşim ama zaten şu an evde bir adet 2000 Doch motor mazda mevcut onu değiştirmeyi düşünüyoruz :)

Can kardeşim citroen düşünmezmisiniz c4 picasso?gayet güzel bi aile arabası bence

ya bence fıyatına gore ve ozellıklerıne gore altea ıyı gıbı geldı bana. renaultu sevmem ama tourer modelı var meganın sankı oda dusunulebılır :S

c4picasso.jpg

Can bence renk olarakta çok güzel...kesinlikle bu sınıfta en iyisi

Fransızlara alerjim var kanka kaporta aksamı çok ince çok !!!!!!

Geri
Üst Alt