Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Anlamıyosun, Anlamıyorum.."

savas tamamen katiliyorum kardesim.

iliskimiz 4,5 yili gecti, 1 ay once az kalsin ayriliyorduk bu anlayip-anlamama olaylari yuzunden.

abı benımde 1 yıl 2 ay oldu bence fazla takılmamak lazım kadınlar bunlara cok takılıyolar benı anlamıyosun benle ılgılenmıyosun tamam dıyosun ılgılenenım bu seferde ılgılenıyosun off ben cok sıkıldım yaaa ılıskımızın monutonu kactı ne alaka ınsan sevdıgıyle ılgılenır onu merak eder vs ama abı bızımkılerde ole bısey yoq herseye baganelerı var off cok sıkıyosun hea bıde meshur lafları var ılgı gostermeyınce sen benı aldatıyosun ulen ne dolmusum bea :D:D

kardeşim her şey iyi hoş da "monutonu kactı" ne demek lütfen aydınlat beni.. :D :D

:D :D :D :D :D

savas o kadar dolmus ki kelimeler yetmedi yigit :)

savas; onlarla cok farkli dusunuyoruz. deger yargilarimiz ve olaylara anlam getirme durumlarimiz cok farkli.

kardeşim her şey iyi hoş da "monutonu kactı" ne demek lütfen aydınlat beni.. :D :D

yane abı aynı seylerı yapmaktan sıkılıyolar ama farklı bısey yapalım dedıgın zaman sole bır durup dusunuyolar allahtan artık ole sorunlarım yoq ıstedıgımız heryere gıdıyoruz :D:D

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

:D :D :D :D :D

savas o kadar dolmus ki kelimeler yetmedi yigit :)

savas; onlarla cok farkli dusunuyoruz. deger yargilarimiz ve olaylara anlam getirme durumlarimiz cok farkli.

orası ole rıza kafa yapılarımız cok farklı ama abı onlarsızda olmuyor her zaman yanında bırının oldugu zor zamanlarda yanında oldugunu bılınce ve yanındada sevdıgın olunca hersey vız gelıyo

monutonu kactı lafını açıklıyo bi de düzgün bi lafmış gibi.. :D :D

yemek yerken survivor'ı izledim biraz ilk defa..
adaya atmışlar insanları..erkekler boğaz derdin yemek falan yapıyo..kadınlar naapıyo peki adada..birbirleriyle kavga ediyolar.. :D :D

Kadınların hayatını anlamak imkansız zaten.. Onun için bizi anlamıyorlar :D

Geri
Üst Alt